Kup

olduser
Muğla - Fethiye çevresinde Fiat Bis arıyorum. Verebileceğim miktar 2000 TL aranızda tanıdığı satan veya satılık görmüş olanınız varsa lütfen bana ulaşsın :muck:

Bis Nedir ?

1 ay önce bis arıyordum 7 tane buldum fakat çoğu bis hasarlı falandı bende serçeye yöneldim ve bunu buldum,

Alacağım Serçe

Sorun çıkmazsa alıyorum :lol:

Bunu alacağına Fiat Uno Al Daha İyi(birkaç bin koyabileceksen) En azından klimalı , oto cam vs vs :lol:

Yok bro buna böyle para verilmez.2k daha ekle eli yüzü düzgün birşey al.Bunu taşlarlar^^

Ben bi tane biliyorum satılık ama Balıkesir'de senin için bi soriyım bakalım adam kaç para istiyo

Code memleket neresi ?
Ben bizim burda yaklaşık 20-25 defa trafiğe çıktım(şehir içi) bir defa bile polis sorun olmadı hele bide bis'le hiç sorun olmaz harbi tam alınıcak arabayı istiyosun :thumbsup:

Kup

olduser
GetInDatAss demiş ki:
Code memleket neresi ?
Ben bizim burda yaklaşık 20-25 defa trafiğe çıktım(şehir içi) bir defa bile polis sorun olmadı hele bide bis'le hiç sorun olmaz harbi tam alınıcak arabayı istiyosun :thumbsup:
Fethiye.

RiqueLme

Bilgiliyim
ßro kafana takma kaza yapma sorun olmuyor düne kadar ehliyetle gezmiyorduk yalova izmit yalova bursa arası gezioduk bişi olmuo :D polis durdurdumu Atatürk amcana şikayet et yeter :D

Kup

olduser
Francesco demiş ki:
ßro kafana takma kaza yapma sorun olmuyor düne kadar ehliyetle gezmiyorduk yalova izmit yalova bursa arası gezioduk bişi olmuo :D polis durdurdumu Atatürk amcana şikayet et yeter :D
Burda hiç sorun olmaz bro sadece bizim okul müdürü sorun çıkarabilir ehliyet konusunda :lol:

Yukarı Alt