Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Herkeze iyi aksamlar simdi oyuna basladık new deyiz fakat new serverinin daha 3-4 gün acıldını duymusken oyundan bırısı 3 haftadır acık dıo bunası ıs onu anlamadım bu 1 cisi 2 csii 20 lvl oldum downhanga gıttım oyundan attı sımdı her gırdımde oyundan atıo anında bu neyınnesı bugmu var? acil cevap beklıorum yeni acılan 3-4günlük server hangisi bunuda bılmek ıstıyorum. . .

Takımı
Galatasaray
Pitiless demiş ki:
Herkeze iyi aksamlar simdi oyuna basladık new deyiz fakat new serverinin daha 3-4 gün acıldını duymusken oyundan bırısı 3 haftadır acık dıo bunası ıs onu anlamadım bu 1 cisi 2 csii 20 lvl oldum downhanga gıttım oyundan attı sımdı her gırdımde oyundan atıo anında bu neyınnesı bugmu var? acil cevap beklıorum yeni acılan 3-4günlük server hangisi bunuda bılmek ıstıyorum. . .
diğer konuna cevap vermiştim buna vermicem. her soruya zırt pırt konu açılmaz :!:

her konuya zırt pırt konu acılmaz ben burda göremiorum oyuna gırdıgı anda oyundan attıgı ıcın konu acan? tamam cevap verme baskası verır kalabalık yapma

Takımı
Galatasaray
Pitiless demiş ki:
her konuya zırt pırt konu acılmaz ben burda göremiorum oyuna gırdıgı anda oyundan attıgı ıcın konu acan? tamam cevap verme baskası verır kalabalık yapma
terbiyeni takın benimle konuşurken git bak bakalım zszc sorunları çözümlerinde varmıymış

e simdi girdi chara bune sımdı? arkadasım sen dün bana bug yok oyunda demedınmı? bune sımdı bug deılmı bu? downhang a ısınlanıorum bıseyler oluo her gırdımde oyundan atıo (botla gırmedım halde) sora 3-4 dk sora gırıo oyuna bunası ıs?

Takımı
Galatasaray
Pitiless demiş ki:
e simdi girdi chara bune sımdı? arkadasım sen dün bana bug yok oyunda demedınmı? bune sımdı bug deılmı bu? downhang a ısınlanıorum bıseyler oluo her gırdımde oyundan atıo (botla gırmedım halde) sora 3-4 dk sora gırıo oyuna bunası ıs?
OYUNDA BUG YOK ESKI CLIENT INDIRDIYSEN BEN NAPAYIM

Takımı
Galatasaray
Pitiless demiş ki:
nası eskı clıent kardesm viewtopic.php?f=824&t=196313 burdan indirdim bu eskımı? bunası ıs launcherda server new yazıo oyuna gırdnde new yazmıyo adamlar 90 lvl itemler satıo allahım ya...
evet eskisi . ayrıca ZSZC(NEW) yazan aslında eski olan bugun patch geldi server isimleri düzeldi bilip bilmedem suçluyorsun git düzgününü indir sonra bir sorunun varsa sabit topicten yardım bekle :byes:

hastasın ya wallaha hastasın ha tamam lanet olsun eskı serverda oynayacaz zaten 3 kısıyiz bizde yeni server full dolu suna bak gırılmez bole servera :S

Takımı
Galatasaray
Senin kadar yüzsüzünü görmedim ha karşılıksız yardım ediyoruz burda ki benim görevimmi sana yardım etmek ? Anlamıyorum türkleri sadece sen ve senin gibiler yüzünden sevmiyorlar son derece yüzsüzsün şu açtığın topicin başlığına bak
BİRİSİ SU 2 SORUMA CEVAP VERSİN ACİL
:byes:

Takımı
Galatasaray
Pitiless demiş ki:
küfrederdim ama banlanırım dıe bısey demıyorum
pm diye bişey var ama istdiğin kadar et senin gibi psikolojik sorunu olanlara acıyorum :))

SarkoLata demiş ki:
Senin kadar yüzsüzünü görmedim ha karşılıksız yardım ediyoruz burda ki benim görevimmi sana yardım etmek ? Anlamıyorum türkleri sadece sen ve senin gibiler yüzünden sevmiyorlar son derece yüzsüzsün şu açtığın topicin başlığına bak
BİRİSİ SU 2 SORUMA CEVAP VERSİN ACİL
:byes:
iyi dayanmışsın hacım

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt