Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Sox kutularının hepsi aynıdır. Eğer hiç sox kutusu görmediysen buyur bir tane koyuyorum.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya sos ve som aynı gibi ikisinide yere atarak baktım ama sun göremek nasip olmadı sun kutusu daha farklı daha byk diolada o yzden sorma gereği duydum

Shocked eski anılarım aklıma gelio Sad Crying or Very sad adamın biri slota geldi direk bi ks yaptı 42 lwl sun shield düştü şoku 1-2 hafta atlatamadm Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz tıfılken ne şoklar yaşadık agh aghh bot neler sattı durduramadık elden mi satmadık ki yok parasına bi teleport parası verene parlayan kutu veriyorum abi derdik ihihhiii :mrgreen:

adamın elinde sosun (sun) glave vardı aynı adama PK yaptım sonra geri kaldırdım PK yaptm gerş kaldırdım PK yaptım sadece 37 lwl armor chest düştü sosun düşmedi ne üzülmüştüm hee bide PK'lıyken yürüyerek içeri girdim kimse saldırmadı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
ben hiç canlı olarak görmedim yakından biri benim önüme atabilirmi :mrgreen: baqıcam

Jigsaw

Aileden
HAKAN0 demiş ki:
adamın elinde sosun (sun) glave vardı aynı adama PK yaptım sonra geri kaldırdım PK yaptm gerş kaldırdım PK yaptım sadece 37 lwl armor chest düştü sosun düşmedi ne üzülmüştüm hee bide PK'lıyken yürüyerek içeri girdim kimse saldırmadı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Adam kalktı ya yuh yaws. Ben ikinciden sonra kalkmam bi daha. Bi de sun elinde gezilir mi öyle yaw. Kullancağın zaman çıkarcan. :mrgreen:

artik NPC ye satilan herhangi birsey NPC nin sana ödedigi parain ayni miktariyla geri alabiliyorsun

Jigsaw

Aileden
Sosun'ın da diğer sox kutularından bir farkı olmadığı anlaşıldığına göre bu başlığa daha fazla cevap yazılmasına gerek yok!

Gilit :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt