Birini seviyorsunuz ama çekingen birisiniz,ona sevdiğini nasıl söylersin?

• -Eğer yürekten seviyorsam mutlaka söylerim.

Votes: 7 28,0%
  • -Onun tepkisinden korkup söylemem.

Votes: 7 28,0%
  • -Kimsenin olmadığı bir yerde söylerim.

Votes: 5 20,0%
  • -Bir kağıda yazıp(veya mesaj) ona veririm.

Votes: 4 16,0%
  • -Karşısına çıkıp hemen söylerim.

Votes: 2 8,0%

• Total voters
    25
  • Poll closed .
CosmicGate demiş ki:
Benimde aram iyi de çok seviyorum hissettiklerimi söyledikten sonra ya benden sogursa? bir daha konuşmassa fln ondan çok korkuyorum :S
korkunun acele faydası yok
sadece telefon aç ve duygularını söyle kapat
eğer sana karşı en ufak bir şey hissediyorsa tekrar arayacktır

Takımı
Galatasaray
-Eğer yürekten seviyorsam mutlaka söylerim.

Direk söylerim ne kadar geç olursa o kadar kötü olur.

Arkadaşlar söyledim herşeyi ama kız şaşırdı meseleyi biz arkadaşız nasıl byle bşey olur gibisine getirdi :cry:

Pat diye söylenmez biraz bakışıp kesişeceksin,aksi takdirde unut bu işi canımcım :wink1: Yangından mal kaçırır gibi olmaz öyle.Önce bakış,sonra kesiş,son dokunuş makara:

NiNCaSu demiş ki:
Pat diye söylenmez biraz bakışıp kesişeceksin,aksi takdirde unut bu işi canımcım :wink1: Yangından mal kaçırır gibi olmaz öyle.Önce bakış,sonra kesiş,son dokunuş makara:
öyle diyosunda kızın başka talibide vardı. Kızı başkasına kaptırmamak için bu kadar hızlı gelişti. Bende biraz beklemek isterdim ama korktum işte

Msj weya mektub ile söylersen olmaz kendimden biliyorum :) Çıkıp karşısına söyle we ondan cwp gelene kadar bekle :::) :thumbsup: :beer:

CosmicGate demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
öyle diyosunda kızın başka talibide vardı. Kızı başkasına kaptırmamak için bu kadar hızlı gelişti. Bende biraz beklemek isterdim ama korktum işte
Verecem şukunu gene bak hiçmi ben abinden birşeyler kapmadın?Çıkacan karşısısına böyle böyle abuk subuk konuşmucaksın ama,kısa ve öz,anlamlı...İlk tepki ters olsada sana uzaktan baktığını göreceksin hüso abi demişti dersin hadi goçum almadan gelme biggrint1

Yukarı Alt