Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BİRİ'den PS3 hediyeli yarışma!

Bir süredir firmaların çok rağbet ettiği oyun-reklam çalışmalarına bir örnek de Koç.net'in ADSL bağlantı paketi BİRİ'den geldi. Firmanın hazırladığı Biri Beni Kurtarsın oyununda oyuncular, oyunun kahramanı Birolcan'ın internete bağlantı sorununu çözmeye çalışıyorlar.

http://www.biribenikurtarsin.com adresinden oynanabilen oyuna katılarak başarı edenler arasında 16 Ocak - 16 Mart tarihleri arasında her hafta en yüksek puanı elde eden 10 kişi, 4 aylık ücretsiz BİRİ ADSL paketi kazanacak. Oyunda 10 seviyeyi tamamlayan kullanıcılar arasında yapılacak çekiliş sonucunda ise kazananlara 1 adet PS3, 1 adet PSP ve 1 adet Arçelik dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

Amaç ney nasıl oynayıyor anlamadım. Orda solda yukarıda birşey var onu aldım kafalara vuruyorum. :D Ne yapıcam .. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir teşekkürü çok gördünüz gözünü fırladı be ps3 leri laptopları görünce şaka şaka keyfinize bakın görevimiz bu zati :P

Absence

SePPuKu demiş ki:
Amaç ney nasıl oynayıyor anlamadım. Orda solda yukarıda birşey var onu aldım kafalara vuruyorum. :D Ne yapıcam .. :D
Kafalaramı vuruyorsun :mrgreen:
Orda oyuna girmeden once nasıl oynanır var bir goz at ona
extraloob demiş ki:
bir teşekkürü çok gördünüz gözünü fırladı be ps3 leri laptopları görünce şaka şaka keyfinize bakın görevimiz bu zati :P
Hocam teşşekkür edicemde beni kanser etti bu oyun oynayamadım

SePPuKu demiş ki:
kafalara vurup geniş olan deliğe yolluyosun

5. bölüm 8)

Yukarı Alt