arkadaslar bir suru topic actim bi isi beceremiyom lutfen bana yardim edin oyun hakkında bilgiler werin nasil kasilir para nbasil klasilir hiç bişi beceremiyom bi charim olsun istiyom yuksek lwl warsa werirmisiniz veya biriyle ortakta olabilirim kötü bir amaci yok insanim baskalarina benzzeme ser0 gibi sadece yardim etmek istiorum sizde bana yardim edin lutfen parada kasamiyom parasi olan warsa mesela her turlu yardim kabul ederlir:))))

belki bnm gereksiz insan olduumu dusunenler wardi yalniş bişi yaptıysam ozur dilerim..... :thumbsup: :wink1: :thumbsup:

böyle arkadaşları anlamakta zorlanıyorum, herşeyin 10x olduğu bir serverda bile oynayamıyorsan normal sroyu max. 10lvl kadar oynayabilirsin sonra zaten bırakırsın sıkıya gelince :coffee:

kurbanci demiş ki:
eft öle oldu 32 lwl kastım bıraktım:)
peki kendini neden zorlamayı denemedin hiç. ben bile yerden düşen itemlerle 50-60 mil.gold yapmıştım oynadığım zamanlar.

sana tavsiyem lvl ini bilmediğim için sana iki yer tavsiye edecem. birincisi penonlar ve ikincisi rock mon. hangisi işine gelirse oraya git ve yerdeki sadece tabletleri topla. bizim bir arkadaş 3 günde 20 m ye yakın para yapmıştı :twisted:

Yukarı Alt