+Dejavu+

Bilgiliyim
Lanet olası parlamayı bi türlü anlayamadım kafasına göre bazen şekil bazen spastik ekran kartı falan ne bilim bişeyler dememeniz için ; 2.93 Ghz intel dual core çift çekirdek
ram 2 ekran 512mb.

Fotoda Sol görüntü günlük gezinirken bakmaktan soğudum görüntü, ama sağdaki hep istediğim sürekli öyle kalsa dediğim lanet olasıca bir görüntü ara sıra eserse geliyor parlaması sebebi nedir bana bowcu arkadaşlar daha iyi bilirler , silah rare +3.

Bi yakın arkadaşımda bowcu bana ne biçim parlıyo silahın demişti bendeki (sağ görüntü) öyle parlıyo dediydi onu demesiyle kafama kanca girmesi bir oldu hemen konu açayım dedim var mı çözüm beyler ? milletede soldaki görüntü görünüyomuş sağdaki gibi görünmüyomuş spastik bow ne lan bu sahte çin malı mı :mrgreen:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
milletin ekran kartı yeterli değildir :D

ayrıca oynu tekrar kurmayı dene :D

A

Anonymous

Guest
ekran kartın yetersiz kalıyordu yada silkrodın çözünürlük ayarları düşüktür efekleri göstermesi kapalıdır

Xperyon

Bilgiliyim
Light Effect [On]
Bloom Effect [On]
Lens Flare [On]
Metallic Sheen [On]
Texture Detail [High]

Bu ayarları bir uygula bir dene böyle dene. :thumbsup:

boşversene parlasada paramasada bişeye benzemiyo resmini versem bizim köşedeki marangoz tahtadan yapar bu bowun aynısını :D Sonra 4 köşesine kırmızı şerit led ortasınada mavi şerit led döşerim oyundakinden güzel parlar :D

Benm assassin dresim var dresin olmuzlarındaki ateş kurukafanın gözlerinden çıkmıyo itirazım var!!! Aynı dressli başka charlarda kurufalanın gözlerinden çıkıyoda niye benim ekranımda çıkmıyo???

Yukarı Alt