Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Gençlerbirliği engelini de kayıpsız geçen Kanarya, liderliği pekiştirdi

KOPTU GİDİYOR

Gençlerbirliği engelini de kayıpsız geçen Kanarya, liderliği pekiştirdi.

Süper Lig'de ilk 7 maçını kazanan Fenerbahçe'yi Gençlerbirliği de durduramadı. Sarı-lacivertliler, Kadıköy'e namağlup gelen rakibini Alex (2) ve Lugano'nun golleriyle geçip zirvede en yakın rakibi Galatasaray'la puan farkını 5'e çıkardı. Ayrıca Kanarya 2 kez, Gençlerbirliği 1 kez direğe takıldı.

YENİLGİSİZ!

Hafta içi UEFA Ligi'nde Sheriff'le oynamasına rağmen çok arzulu olan Fenerbahçe, birçok fırsattan da yararlanamadı. Konuk Gençlerbirliği'nin tehlikelerinde ise Volkan kalesinde devleşti. 8'de 8 yapan Kanarya, Galatasaray ve Eskişehir'in de yenilmesiyle ligde tek namağlup takım oldu.

Prada

Dun geceki futbol hem skor hem oyun olarak zevk verdi herkese.. Takım her maç böyle oynasın yenilsede olur ki bigün yenileceğiz zaten. Dunyanın hiç bir yerinde tum maçları kazanarak şampiyon olunmaz..

Prada demiş ki:
Dun geceki futbol hem skor hem oyun olarak zevk verdi herkese.. Takım her maç böyle oynasın yenilsede olur ki bigün yenileceğiz zaten. Dunyanın hiç bir yerinde tum maçları kazanarak şampiyon olunmaz..
Aynen dün iştahlıydı takım çok bastırdı istekliydi bu yeter benim için yenilsekte olurdu takımın o halini görünce

Prada demiş ki:
özerin de oyuna girmesi güzel oldu :wink1:

Yukarı Alt