Takımı
Galatasaray
ne çirkin oyun. Milyonlarca oyun var ama ben silkroadı beğeniyorum bir tek, bi grafiksel bişey var onda diğerlerinde bulamadığım :D

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
ne çirkin oyun. Milyonlarca oyun var ama ben silkroadı beğeniyorum bir tek, bi grafiksel bişey var onda diğerlerinde bulamadığım :D
hacım şuan bakınca cidden grafikler öyle gözüküyor ama bu oyuna başlayan bırakamıyor bi arakdaşım var deli gibi oynuyor yazın bende başlamayı düşünüyorum..

Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
sarkolata demiş ki:
hacım şuan bakınca cidden grafikler öyle gözüküyor ama bu oyuna başlayan bırakamıyor bi arakdaşım var deli gibi oynuyor yazın bende başlamayı düşünüyorum..
Telkin mi var acaba oyunda eekd1

Takımı
Besiktas
sarkolata demiş ki:
+1

sarkolata demiş ki:
Hiç CABAL oynamadın sanırım :oldie: :detective:

WoW hiç sevmem üstelik para falanda veriliyor sanırım o oyuna yanlış hatırlamıyorsam. Knight, WoW, MT2 gibi oyunların grafikleri kötü olmasına rağmen -ki bu kötülük bana göre, size göre iyidir bilemem- çok fazla oynayan insan var. Sanırım herkes grafiğe o kadar önem vermiyor :beer:

Cabal fan olan birini daha buldum sonunda :P Cabal 2 Avrupa'ya açılsın fasa fiso olacak silkroad falan

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Cabal EP8 private dosyaları vardı oynamayı bırak kurdum bile denilebilir yani ordada aynı iticilik

Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
Cabal fan olan birini daha buldum sonunda :P Cabal 2 Avrupa'ya açılsın fasa fiso olacak silkroad falan

:mrgreen: Cabalın her şeyi güzel olmasına rağmen, level sınırı çok yüksek olduğu için ve skill kasma derdi yüzünden bıraktım oynamayı. Silkroadı da level yüksekliği ve kasma derdi yüzünden bırakmıştım. En iyi şuan LOL , SMITE gibi oyunlar geliyor bana :D

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Abi tera onlinea da cok güzel falan dediniz 27gb mı neydi yurt netinde günler sürdü indirmem oyun tırt açıkcası..
Sana tırt ben hala oynuyorum.Daha doğrusu yaza rezerve ettim 45 archer duruyor.Gold sıkıntısı yok.Sadece zamanım olmadığından oynayamıyorum.Ah şu bi lys geçse.Gerçi o zamana TESO çıkarsa onu denerim ilk

sarkolata demiş ki:
+1

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
sarkolata demiş ki:
Hiç CABAL oynamadın sanırım :oldie: :detective:

WoW hiç sevmem üstelik para falanda veriliyor sanırım o oyuna yanlış hatırlamıyorsam. Knight, WoW, MT2 gibi oyunların grafikleri kötü olmasına rağmen -ki bu kötülük bana göre, size göre iyidir bilemem- çok fazla oynayan insan var. Sanırım herkes grafiğe o kadar önem vermiyor :beer:

Forumda cabalcı gördüm ilkkez. Hayirlisi :) Varmi cabalda yeni server ve burdan başlayacak hemen cagırın :))

Xperyon

Bilgiliyim
WoW ile karşılaştırıyorsunuz madem düzgün oyun söyleyin silkroad nedir onu anlayabilmiş değilim.Warcraft oynamamış birinin bu tür yorumlar atması çok acayip geliyor bana :P

+Bence sorun grafik değil paralı olması :mrgreen:

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Melkor demiş ki:
WoW ile karşılaştırıyorsunuz madem düzgün oyun söyleyin silkroad nedir onu anlayabilmiş değilim.Warcraft oynamamış birinin bu tür yorumlar atması çok acayip geliyor bana :P

+Bence sorun grafik değil paralı olması :mrgreen:
Sanırım bu yaptığınız raid dedikleri şey benim üniden arabayla gittiğim arkadaş oynuyor private molten-wow başlatti 17 gb cektim ama 40 level oldum gerisini cozemedim beceremiyorum aga mage açtım :D

Paralı olması hiç dert değil sorun zaman, yeni bir oyun öğrenicek ve oynayacak zamanım yok.. Haftada 45 saat çalışıyorum +6 saat molalar + 6 saat yolda geçen zaman toplam 57 saat. +5 saat spor salonunda geçirdiğim zaman 62 saat.. Günlük 8 saat uyku haricinde bana kalan zaman 24-8-(62/6)=5saat. Bu kalan günlük 5 saatin içine yeme içme gibi doğal ihtiyaçlarda girince geriye oyun oynayacak zaman kalmıyor :D
Oysa okul okuyan birisi olsam hergün 4ten sonra boş olurdum ve haftasonları full tatil ne güzel :D

Ayrıca videolarda ve resimlerdeki grafikleri hoşuma gitmiyor. Her ay spora kaç para harcadığımı bir bilsen :D

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:

:mrgreen: Cabalın her şeyi güzel olmasına rağmen, level sınırı çok yüksek olduğu için ve skill kasma derdi yüzünden bıraktım oynamayı. Silkroadı da level yüksekliği ve kasma derdi yüzünden bırakmıştım. En iyi şuan LOL , SMITE gibi oyunlar geliyor bana :D
Hacım normalde kademeli şekilde geldiği için old schoollar için problem olmuyor.10'ar 10'ar seviye artışı veriliyor verilirse zaten.Skill kasma dediğinde zaten 110'a kadar kasman lazım (ya da 100 hatırlamıyorum tam) sonra trans oluyorsun skill işin bitiyor ki zevki sonra başlıyor zaten :P Önceden training dummyler paralıydı elle kastığımı bilirim :lol:

Cabal 2 çıksın direkt indireceğim zaten.Kore'de var ama gelmedi daha Avrupa'ya.

Yukarı Alt