burda 3. vuruşu yaparken 95 lvl wizard geldi ısyuyu alamadı (NoViK)
- Resim Silinmiş.
burda templede buldum 95 lvl wizard (+7li) bulmuştu %30 unu götürmüştü elinden aldım
- Resim Silinmiş.
buda lord 95 wizden aldığımın kanıtı STaFF_RaNGeR in dediğine bakın :D
- Resim Silinmiş.
buda öylesine görün diye koydum belki aranızda görmeyenler olabilir :D
- Resim Silinmiş.
PS: bunları nasıl alıyom bende bilmiyom :think: :santa: ama sonuç ortada :thumbsup: :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İsyuda lorduda party puanıyla almışsın senin partyin o yaratığa en çok vuran partymiş.Party içindende en çok sen vurduğun için uniq sana kalıyor.Ama ptsiz dalsaydın hiç birini kesemezdin.
Ha bu arada bunu niye yazdın diye sorarsan amacım seni rezil etmeye çalışmak gibi bişi deil
Sadece yukarıda bunu nasıl yapıyorum bilmiyorum yazmışsın ondan =)
Tebrikler....

smegols demiş ki:
İsyuda lorduda party puanıyla almışsın senin partyin o yaratığa en çok vuran partymiş.Party içindende en çok sen vurduğun için uniq sana kalıyor.Ama ptsiz dalsaydın hiç birini kesemezdin.
Ha bu arada bunu niye yazdın diye sorarsan amacım seni rezil etmeye çalışmak gibi bişi deil
Sadece yukarıda bunu nasıl yapıyorum bilmiyorum yazmışsın ondan =)
Tebrikler....
hehe istesende rezil edemessinki lordda pt ile olabilir ama ısyuda dikkat edersen novikle aynı ptdeyiz :wink1: ki daha önce banada oldu tek başıma %45 götürdüm lordun pt geldi aldı. bunu nasıl yapıyorum bilmiyorum diyorum çünkü daha öncede ısyuda 96 ff pre+spiritli wizardın elinden almıştım hatta konusunu bile açtım. resimdeki lordda gene hadi 95+7 li wizardı boşkoy ptdeki hepsi benden kalın ve ben sonuna kadar dalmadım yattım baya hpsi varken onlardanda o halde aldım yani :wink1:

Yukarı Alt