ViP açıldığında update mi edicek yoksa biz download mı yapıcaz... Bilen Biri Varsa söyleyebilirmi?..

Sir Valek

Tanınıyorum
Çok gereksiz bir konu. Bu zaman kadar ne yapıyorsanız bundan sonrada onu yapacaksınız. Konu kilit lütfen.

Tamam Uzatmaya gerek yok arkadaş bilememiş açmış ve öğrenmesi gerekeni öğrenmiş.
Yeni Bir Client'ta indirebiliriz Testserver Dosyaları üzerine yeni bir media.pk2 de
Konu Kilit Lütfen//

Ben 100 Cap geliceği için belkide update sistemide gelir diye sordum kimseyi rahatsız etmedim neden bu kadar köpürüyosunuz ki

Boşver Arkadaşım Update gelince neyin ne olduğunu görücez zaten o yüzden takma kafana =)

Sorulan sorulara cevap geldiği zaman konular kilitlenmez,başkalarınında aynı soruları sorma ihtimali göz önünde bulundurun lütfen.
Ps:Ecsro'ya uzun bir süre isrodaki gibi update özelliği geleceğini pek sanmıyorum :P

anıl__ demiş ki:
Ben 100 Cap geliceği için belkide update sistemide gelir diye sordum kimseyi rahatsız etmedim neden bu kadar köpürüyosunuz ki
yanlış anlama bro benden bahsediyorsan sadece konuyu gösterdim :thumbsup:

Sir Valek demiş ki:
Çok gereksiz bir konu. Bu zaman kadar ne yapıyorsanız bundan sonrada onu yapacaksınız. Konu kilit lütfen.
Sitemizde acemi olan arkadaşlara biraz daha anlayışla yaklaşalım.Herşeyi bilicek halleri yok :!:
Onları taşlıcağına güzel bir dille anlatmayı dene :!:

Sitede Acemi değilim Ama Belki 100 lvl ile update sistemi de gelir diye sordum ...

Yukarı Alt