aeonxxx yine çok fena sallamışın yaw. tahminimce sözel bölümsündür (eğerki okuyosan). çünkü çok fena hikaye yazıyon.

bn anadolu lisesi 4. sınıftayım kamil arkadaşım. meslek lisesine gidenleri küçümseyen bi salağında(yani sen) bana okul konusunda kafa tutması çok komik geldi. sizin gibi hermafroditlerdende anca bu beklenir zaten...
birde iş okulda değil okuyandadır glaviebowcumuz... sen salaksan okul napsın !!!

Ben AAAL(ANKARA ATATURK ANADOLU LISESI)nde okuyorum.Ankaranın en ıyı anadolu lısesı olup 2008 ÖSS sınavında turkıye 1. olarak basarsını kanıtlamıs bır okul yanı.ÖSS 1./ 3 tane ÖSS 2./ 1 tane 3. /10. ve 11. bu okuldan cıkmıs ve Ilk 100' de 36 ogrencı sokma basarısını gostermıstır.Ayrıca 2008 OKS 1. de bu okulda ogrenım goruyor su an.Anlıcagın senı o okulun kenarından gecırmezler

__GlaviatoR__ demiş ki:
Ben AAAL(ANKARA ATATURK ANADOLU LISESI)nde okuyorum.Ankaranın en ıyı anadolu lısesı olup 2008 ÖSS sınavında turkıye 1. olarak basarsını kanıtlamıs bır okul yanı.ÖSS 1./ 3 tane ÖSS 2./ 1 tane 3. /10. ve 11. bu okuldan cıkmıs ve Ilk 100' e 36 ogrencı sokma basarısını gostermıstır.Ayrıca 2008 OKS 1. de bu okulda ogrenım goruyor su an.Anlıcagın senı o okulun kenarından gecırmezler

alez demiş ki:
aeonxxx yine çok fena sallamışın yaw. tahminimce sözel bölümsündür (eğerki okuyosan). çünkü çok fena hikaye yazıyon.

bn anadolu lisesi 4. sınıftayım kamil arkadaşım. meslek lisesine gidenleri küçümseyen bi salağında(yani sen) bana okul konusunda kafa tutması çok komik geldi. sizin gibi hermafroditlerdende anca bu beklenir zaten...
birde iş okulda değil okuyandadır glaviebowcumuz... sen salaksan okul napsın !!!
Anadolu meslek demı:P

__GlaviatoR__ demiş ki:
alez demiş ki:

anadolu lisesi diyom basmıyo mu kafan? bu arada meslek lisesine gidenleri hala küçümsüyosun tmm bebelerin bi özelliği bu gaza gelmek ama ya abilerine (bizlere) ayıp oluyo abisi. bidaha görmiyim çekerim kulağını heee :muck:

aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
al sana HİKAYE !
- Resim Silinmiş.

1- adını biliyomda soyadını bilmediğim için inamıyorum
2-biyoloji bölümüne giden adamsın madem: hermafrodit canlı ne demk onu bilmiyosun. o kdr da ayrıntı değil yani basit bi lise konusu bunu bilmiyosan nasıl universiteye gidiyon :S

yemem bu numaraları :D

sonuç olarak hikayende böle resimler kullanman okuyucuları çekmek için çok gzl olmuş. sağolasın.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
alez demiş ki:
__GlaviatoR__ demiş ki:
alez demiş ki:

anadolu lisesi diyom basmıyo mu kafan? bu arada meslek lisesine gidenleri hala küçümsüyosun tmm bebelerin bi özelliği bu gaza gelmek ama ya abilerine (bizlere) ayıp oluyo abisi. bidaha görmiyim çekerim kulağını heee :muck:
Oncekı mesajımda ıyıce anlattım okuyan herkes anlar.Orda anlatmak ıstedıgım her anadolu lısesı aynı degıl.Turkıye 1. anadolu lısesı var senın gıbı kıcı kırık anadolu lıselerı de

alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
al sana HİKAYE !
- Resim Silinmiş.

1- adını biliyomda soyadını bilmediğim için inamıyorum
2-biyoloji bölümüne giden adamsın madem: hermafrodit canlı ne demk onu bilmiyosun. o kdr da ayrıntı değil yani basit bi lise konusu bunu bilmiyosan nasıl universiteye gidiyon :S

yemem bu numaraları :D

sonuç olarak hikayende böle resimler kullanman okuyucuları çekmek için çok gzl olmuş. sağolasın.
1. ulan bu kadarda eziklik olmaz.:D :D Adama bak yaw Adımın Bulut olduğuna inanıyorda soyadımın YILDIZ olduğuna inanmıyor :D: :D :D
2.hermafrodit canlı :erkek ve dişi organlarını taşıyan canlıya denir. De bu konuyla ilgisi ne onu anlamdım.Yazılı sınav mı yapıyoruz ? :D Sen bana hermafrodit canlı nedir diye sordun bende sana cvp vermedim mi ? ya git işine allanı seversen anca kendini rezil edion bu noob nob cümlelerle :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hahahahah ondan mı oyunda sana hermafrodit deyince trene bakar gibi baktın :D sonrada anlamını bilmediğin şeyleri kullanma dedin :D bnde anlamını bilmesem dermiyim senin gibi rezil olurmuyum :D zuhahaha :D :D :D

konumuzla ne ilgisi olduğunu anlaman için üniversite örencisi fln olman lazım yoksa anlayamazsın :wink1: :thumbsup:

alez demiş ki:
hahahahah ondan mı oyunda sana hermafrodit deyince trene bakar gibi baktın :D sonrada anlamını bilmediğin şeyleri kullanma dedin :D bnde anlamını bilmesem dermiyim senin gibi rezil olurmuyum :D zuhahaha :D :D :D

konumuzla ne ilgisi olduğunu anlaman için üniversite örencisi fln olman lazım yoksa anlayamazsın :wink1: :thumbsup:
güzel bir hikaye daha :muck: arakaşımız çok yaratıcıymış :lol: o bana demişte ben ona bakmışımda yok demişimde :D :D

Azcık insan olun beee gereksiz gereksiz laflarla milleti bulandırmayınn X-Hacker sana lafım yokk

Yukarı Alt