Guıldımız Lvl3 %90 oldu 42+ aktif arkadaşlarımızı beklerım
extraloob saygılar...

Müracat:>
xXx_Kroniq [master]
xXx_Speedy
xXx_Elenor

MASTER
- Resim Silinmiş.

Herkeze iyi forumlar...

ÖMÜR BOYU EXTRALOOB :oldie:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşım siz özürlümüsünüz bir konuya yorum yazarken konun açıldığı tarihe neden bakmıyorsunuz.Adam 22 temmuzda açmış konuyu.Daha sonra guild değiştirmiş ama konuyu editlememiş yada editlemeyi unutmuş yada konuya kimsenin bakmadığını düşünerek editleme gereği düşünmemiş yada editlemeye üşünmemiş ....... vs adam herhangi bir nedenden dolayı konuyu editlememiş
bu yorumlarla ne yapmaya çalışıyorsunuz anlam veremioyorum:?:

AAAA Saçmalamayın ÖzürLü gibi işinize baksanıza Len Siz Uraşmayın benle ben sana göndercem şimdi 10 kilo ÇAVUŞ tkatla Tkatla ye :mrgreen:

İşinize bakın adamı sinir etmeyemi çalışıonuz!

alez demiş ki:
ss koyda görelim o zmn... sallamanında bi sınırı olur... bu yalanınıda kanıtlayamayınca sap gibi kalcan :D
Sap gibi kalmam ben kahbe şefersiz p*ç degilim ben kalbımde iilik var sanıye sanıye ss almam ben pvp de!!!
Siz doğuştan böle oldugunuz için prtscrn otomatıge bağlıonuz :mrgreen:

Biraz İnsanca davranırsanız arkadaşınız çok olur!
bak Leb23ron a ben ona küfür ettım kızgınlıgımdan o insan oldugu için şimdi arkadaşım oldu 8)

X-Hacker demiş ki:
alez demiş ki:
ss koyda görelim o zmn... sallamanında bi sınırı olur... bu yalanınıda kanıtlayamayınca sap gibi kalcan :D
Sap gibi kalmam ben kahbe şefersiz p*ç degilim ben kalbımde iilik var sanıye sanıye ss almam ben pvp de!!!
Siz doğuştan böle oldugunuz için prtscrn otomatıge bağlıonuz :mrgreen:
sap gibi kalmaz abisi. O kahpe ŞEREFLİ p*ç çünkü... senin kalbinde nefret tohumlarının olduğunu da biliyoz... saniyede bi ss alamıcak kadar bi galibiyetin olmadığını da biliyoz. Seni otomatiğe bağladığımı da (9-1) hatırlatıp daha ne ötüyon kolpaa diyorum ...!!!...

X-Hacker demiş ki:
bak Leb23ron a ben ona küfür ettım kızgınlıgımdan o insan oldugu için şimdi arkadaşım oldu 8)
Bizim arkadaşlarımızı ölçmeye senin matematiğin yetmez abisi... bana burda insanlık öretmeye yaşın da yetmez çapın da..!!

alez demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
Bizim arkadaşlarımızı ölçmeye senin matematiğin yetmez abisi... bana burda insanlık öretmeye yaşın da yetmez çapın da..!!
Alayına Değil Kralına Kayarım Ruhun Duymaz Abisi Bana dayılık taslama git sen :arrow: :buddha:>_anarchy_] :mrgreen:
Sizin Gibi Yalaka Görmedim Hayatımda Ben MERTLİĞİMİ SATIP yalaka Olcama Oyunu Bırakır Rahat Olurum! :coffee:

alez demiş ki:
başa sardın yine al cvp :

alez demiş ki:
haha kancık ben sana pvp 75 ken teklif ettım 78 olmuş sun yenılmem doğal[74 lvl dim] Sen Bukadar İnsansın işte :D ben geri dönme yapalım die geldım KANCIK cıktın napalım Bu yolda p.ç te cıkar *.ç cıkar ama engel olamassınız :D

Ben 90 olam ozaman Gör Nasıl Kayıyom alayınıza Salak gibide aynı şeyleri sölyeıp durma benım muhappet kuşuma benzıosun![FAZLA SÖZE GEREK YOK!]

X-Hacker demiş ki:
alez demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
Alayına Değil Kralına Kayarım Ruhun Duymaz Abisi Bana dayılık taslama git sen :arrow: :buddha:>_anarchy_] :mrgreen:
Sizin Gibi Yalaka Görmedim Hayatımda Ben MERTLİĞİMİ SATIP yalaka Olcama Oyunu Bırakır Rahat Olurum! :coffee:
Bu NaMertlikle Oyunu Bırak O Zaman Yalaka Köpek! Mertliğine Ediyim Senin :D :thumbsup:

X-Hacker demiş ki:
alez demiş ki:
başa sardın yine al cvp :

alez demiş ki:
haha kancık ben sana pvp 75 ken teklif ettım 78 olmuş sun yenılmem doğal[74 lvl dim] Sen Bukadar İnsansın işte :D ben geri dönme yapalım die geldım KANCIK cıktın napalım Bu yolda p.ç te cıkar *.ç cıkar ama engel olamassınız :D

Ben 90 olam ozaman Gör Nasıl Kayıyom alayınıza Salak gibide aynı şeyleri sölyeıp durma benım muhappet kuşuma benzıosun![FAZLA SÖZE GEREK YOK!]
sigortaların attı yine azın bozuldu baksana. g*t olamayı kaldırmayınca hep bozuluyo senin sigorta ?

Yukarı Alt