Extraloob ailesinin en çömezi olarak burdan yönetim oylamasında beni destekleyen desteklemeyen bütün aile üyelerine teşşekürlerimi sunarım güveninizi sarmıycam artık bende sizlerden biriyim.:) açılın benim geniş ailem . ben geliyorum
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayırlı olsun senin adına sevindim :)

Bi bize nasip olmadı şu mesajı okumak :P

Anaconda35 demiş ki:
ah bide bize böyle cvp verseler herseyi 4x4 lük yapıyoruz anlasılamayn neden dolayı red ediliyoruz siteye kayıt olurken o kadar heycanlydım soğudum artık :)
Bence siteden soğuma 2010 tarihinde kayıt olmuşsunuz biraz tecrübe dahima saygı birazda post lazım en önemliside sabır :muck:

Bizimkiside reddedildi :lol: ama yılmak yok oraya adımı yazdırmaya kararlıyım Şu farm olayı bitsn paylaşımlarıma son gaz dewam..

PS: senin adına sevindim :wink1:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
ALpique demiş ki:
Bizimkiside reddedildi :lol: ama yılmak yok oraya adımı yazdırmaya kararlıyım Şu farm olayı bitsn paylaşımlarıma son gaz dewam..

PS: senin adına sevindim :wink1:
iyibir çocuk olursan neden olmasın :lol:

Anaconda35 demiş ki:
ah bide bize böyle cvp verseler herseyi 4x4 lük yapıyoruz anlasılamayn neden dolayı red ediliyoruz siteye kayıt olurken o kadar heycanlydım soğudum artık :)
Bu forumda sadece yetki icin mi bulunuyorsun ? Ben 2007 yilindan beri buradayim ama birkez yetki isteginde bulunmadim yetki vermek istiyende oldu ama kabul etmedim

Yukarı Alt