Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
Evet ArkadaşLar Hep Kendi kendimizi Yeriz!.. Ama asıL oLayLarı Görmezlikten geLiriz.. AsıL DüşmanLarımızın Artık Farkına VaraLım.. AdamLarı Kaleyi İçten Yıkmaya çaLışıyorLar. Ki YapıyorLarda !!! O kadar Türk var Serverde. O Kadar Kendine Güvenen Var ! Hadi bakaLım aLın Size Ss'Ler ! BizLerLe Uğraşmayı Kesinde.. Birazda Etrafınıza Bakın!!! GERÇEKLER GÖRÜN GERÇEKLERİ !!!

Eki Görüntüle 2685

Eki Görüntüle 2686

Eki Görüntüle 2687

Eki Görüntüle 2688

Ve Burda Gangsta'ın Çok güvendiği Demonlord YıkıLıyor.. Gangsta Demonlord'ın Yatmıycağını İdaa Ediyordu.. Ama Bakın Demonlord'un Sonu Ne oLdu... BizLer Pk oLmayı Göze aLıp Yıkıyoruz AdamLarı.. Umarım SizLerde Bazı ŞeyLeri Yaparsınız Artık.. Mesala bizLerLe Uğraşmayı BırakabiLirsiniz En Azından !..

Eki Görüntüle 2689

! King BigBoss !

Elbette herkes kendi ülkesini korur. Sen ilk önce ailesine küfür ediyorsun, o da sana karşılık veriyor. Sonra yine sen ülkesine küfür ediyorsun, o da Türkiye'ye küfür ediyor. Gayet normal ne var bunda? Sonuçta biz İsrail'i sevmiyor isek, onlarda Türkiye'yi sevmiyor. Eğer o direk Türkiye'ye laf etse haklısında olay tamamen farklı. Hem o Türkiye'ye küfür etse sen de İsrail'e küfür etmeyecek misin? Hepsi senin yüzünden kaynaklanıyor BigBoss...

1Love ile konuşuyorum fakat bana hiçbir zararı olmadı. Neden? Çünkü bir insan olaraktan insan gibi konuşuyorum, hayvan gibi değil.

ilk küfüre baslayan sensin o da doğal olarak karsılık verior.ne yani canım cicimmi diecek.

A

Anonymous

Guest
Piglet demiş ki:
Elbette herkes kendi ülkesini korur. Sen ilk önce ailesine küfür ediyorsun, o da sana karşılık veriyor. Sonra yine sen ülkesine küfür ediyorsun, o da Türkiye'ye küfür ediyor. Gayet normal ne var bunda? Sonuçta biz İsrail'i sevmiyor isek, onlarda Türkiye'yi sevmiyor. Eğer o direk Türkiye'ye laf etse haklısında olay tamamen farklı. Hem o Türkiye'ye küfür etse sen de İsrail'e küfür etmeyecek misin? Hepsi senin yüzünden kaynaklanıyor BigBoss...

1Love ile konuşuyorum fakat bana hiçbir zararı olmadı. Neden? Çünkü bir insan olaraktan insan gibi konuşuyorum, hayvan gibi değil.

Sen KüfürLere aLışmış OlabiLirsin! Orda Sadece Ona deiL Tüm Tr'e Küfür Ediyor! Ve Senin Orda Anan Bacındada Geçiyor! Sende Buna Gayet NormaL diyorsun heLLaL oLsun Sana.. Gerçi Herkesin Namusu Şerefi Kendinedir.. Neyse.. Ve dadas Sana geLeLim MutLaka Yukarıdaki Ss'Leri Görmüşsündür! Ve Sende haLa oNların guiLdindesin.. Sonra Ben Türkiye İçin Canımı VerenLerdenim Diyorsun.. Anca Laf Yaparsınız Anca Boş Boş Konuşursunuz.. Bi aLevi Dedikosu Attınız Ortaya. OrtaLığı Maf ettiniz.. Ben haLada Diyorum orda EdiLen KüfürLer Sana özeLdi bütün aLeviLere DeiL! Adam Senin üLkene Senin Anana Bacına Sövüyor Sen haLada OraLarda Sürtüyorsun.. Yukarıda Dediğim gibi Herkesin şerefi Ve Namusu Kendine Ayittir! Ama Senin Şerefin ve Namusun beLLiyKen kaLkıp Bize Şeref Ve Namus Dersi Verme!!!

A

Anonymous

Guest
NERWAGUS demiş ki:
ilk küfüre baslayan sensin o da doğal olarak karsılık verior.ne yani canım cicimmi diecek.
Bi YaLakada Burda ! Oyun'u Oyun oLmaktan çıkarıyorsunuz!! Sizde Ne Din Neden İman kaLmış eLin Gavuruna BiLe Boyun Eğiyorsunuz.. İşte Sizin kişiLiğinizde Budur !

beyler ilk küfürü o yazdı ben deil. secrennler var onu koymayı unutmuşuz.bekleyim koycaz.bilip bilmeden konuşmayın tamammı !!!!!!!!!

piglet hayva senin babana derler.insan gibi konuş ssler gelio tamamı.biz durduk yere kimseye sövmeyiz kaşınma

A

Anonymous

Guest
aLın Size Bi Kapak Daha !!! Kapak Yemekten Bıkmadınızmı ??? Ne KAdar reziL adamLarsınız! Bakın BakaLım iLk Küfür Kim etmiş???
Şimdi Yorum Yapın Hadi Yinede Bişeyler SöyLemeye ÇaLışın! Bence Susun! Konuştukça Batıyorsunuz .. Batmayada Devam ediceksiniz !

Eki Görüntüle 2690

Piglet Bak Gel Su Oyunda Bi PvP yapalım Ama eger TAbi korkmuyosan Cok Merak Ediyorum Neyine Güwenipde BigBoss a Hayvan die biliyosun.
LUTFEN YAA BÖLE ÖZURLU ÖZURLU KONUSMAYALIM WARSA Bİ İDDAN CIK ER MEYDANINA DELİKANLI GİBİ

HAYDA BİREEEEEE !!!!!!!1

Tabii her gün size kapak atıldığı için artık kapal nasıl yapılır falan karıştırmışsınız yahu.
Kapak oldununuz gene diyorsunuz da, ruh hastası mısınız nesiniz anlamadım. SS'yi adam gibi koy ona göre yorum yapalım. Öyle bir ss koymuşsunki en başa direk sana tebrik mesajları mı gönderecektik, söyle bana? SS koyuyor, sonra da bilip bilmeden konuşmayın diyor. İnsan mısın sen? :mrgreen:

siz anlamadınız herhalde,benim bilmek istediğim ilk kim kimin ülkesine küfür etti????(resimlerde bellli oluor)1love ile bigbos isterse birbirilerini s.... bana ne :lolmuch:

arkadaslar bunlar yersiz kavgalar oyunun tadını cıkartın derim size bi sorum war sen killer oldunda eline ne gectiadam senin killerlıgından memnun bile olmustur arkadaslar biraz dikkatli olalım derim ben kuru gurultuye pabuc bırakmayın boswer o istedigi kadar horozlansın bosu bosuna emegin gitti sonra pişman olursun ama nafile Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
Piglet demiş ki:
Tabii her gün size kapak atıldığı için artık kapal nasıl yapılır falan karıştırmışsınız yahu.
Kapak oldununuz gene diyorsunuz da, ruh hastası mısınız nesiniz anlamadım. SS'yi adam gibi koy ona göre yorum yapalım. Öyle bir ss koymuşsunki en başa direk sana tebrik mesajları mı gönderecektik, söyle bana? SS koyuyor, sonra da bilip bilmeden konuşmayın diyor. İnsan mısın sen? :mrgreen:

Hadi BakaLım Gördün Ss'Leri tam Olarak.. Et BakaLım Tebriğini! Edemezsin Çünkü Sen O Kıvama geLmemişsin HaLen ... Daha Pişmemişsin Yani. Sen Anca KıskançLıktan Geberen. Neden Bunu Ben Yapamadım DiyenLerdensin... Ben Bi Başkasınada Bu Lafı söyLemiştim Sanada diyiyorum.. Biz İcraat Yaparız Sizde İcraatlarımızdan faydaLanıp ArtisLik Yaparsınız Wink Yapın ArtisLiğinizi Yapın .. BakaLım Bu ArtisLiğiniz Nereye KAdar Sürücek !

ÇAKALLAR SÜRÜ İLE ASLANLAR YANLIZ DOLARŞIR!!! BÜTÜN SERVER BİZE KARŞI .. DOLAŞIN SİZ ETRAFIMIZDA DOLAŞIN !!!

A

Anonymous

Guest
NERWAGUS demiş ki:
siz anlamadınız herhalde,benim bilmek istediğim ilk kim kimin ülkesine küfür etti????(resimlerde bellli oluor)1love ile bigbos isterse birbirilerini s.... bana ne :lolmuch:

Koçum Senin Okuman Yazmanda Yok Sanırım :) Ya Ne Yazdığını biLmiyorsun.. Yada Kendi Kendini Avunduruyorsun :mrgreen: Bak Yukarıda iLk İletin Yazıyor Orda üLke Deyimi feLan Geçmiyor ? Bir İnsan Bu Kadarmı ReziL Bu Kadarmı Dönek Yada Bu Kadarmı CahiL Olur Ya :) Seç Beğen BakaLım.. Sen Hangisisin kahvekeyfi

offf sıktı artık sizin bu muhabbetiniz yaw Turkiye sevdasını taaa koreli cekik gozlulerin yaptıgı sacma bir oyuna bile soktunuz onla bir tuttunuz ya sizin Turkiye sevdanız ancak bu kadardır emin olun cidden bir daha hercules te yasanan bu sacma konuyu bir daha foruma getirmeyin limoni hale geldi

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt