Takımı
Galatasaray
Scammerlarla yabancılarla çok dolu değil diye geçtik bu servera zamanında. Ama artık yetti. gelen geçen servera girince bize yer kalmadı çakallardan. Koreliler bizden enfret ediyor çünnkü herkes scammer. artık 1taxi bile yapamıyorum . ㅇㅇ dedinmi cevap veren yok . halbuki eskiden bu insanlar bizi severdi ben kasmaya giderken bana durduk yere exc atıp para vereni biliyorum. ama serverın b*ku çıktı bazıları sayesinde. Taxiye girip para vermemek için binibr şeyi yapıyolar . korelileri ingilizce konuşuyolar ( ingilizce bilseler içim yanar ) Uniqlerde çakallık yapıyolar.Koreli bi adam bana isu kestirmişti adam kesebileceği halde. çünkü 100Lvdı.Ama biz onlara çakallığı öğrettik ya resmen. Uniqlerde korelilere pk olan var. sağlam guild de kaLmadı . quiLd ler hep dağılıyor şu oyuna hep yeniden başladığımda tekrardan kapıyorum defteri.64Lv wizzim var ama kmseye vermicem çünkü oynamasını biLen yok bu serverda korelilerin suyuna gidiceksin oda senin. herşey gül gibi yolunda olucak . ama bozdunuz bunuda helal olsun. DİLENENLERDEN DE BIKTIM. KORECE NİCKLİ CHAR AÇTIM GELİP ONDAN BİLE DİLENDİLER . BİDE KORELİYE DE DEDİKLERİ ŞEY ŞU ALLAHIM YA : man plz gold i need plz 5k

Çoluk çocuk oyuna dadandıktan sonra tat vermez oldu. Bu tüm oyunlar için geçerli.
Çünkü biraz yaşları ilerlemiş birisi olsa oyunda gold istemez. Gold istemeye yüzü tutmaz. Tanımadığın birisinden nasıl tutup gold isteyebilir ki insan?

Benim zamanında 4 kere çarım soyuldu, dönüpte kimseden gold item istemedim.
Ama 1 gün sonra bir baktım ki 4 çarımda itemleri yerine gelmiş. Nasıl oldu derseniz arkadaşlarım çarlarıma girmişler ve itemleri dizmişler..hepsi vefalı arkadaştı.Sağolsunlar.
Yani oyunu oyun niyetine oynayan yok artık. Çakallık diz boyu ...

Oyunda böyle insanlarda kalmadı ,millet birbirine id pw vermeye çekiniyor. Ne kadar yakın arkadaş olsanda vermek istemiyor. Neden böyle oldu acaba????

Takımı
Galatasaray
volkan.ka demiş ki:
Çoluk çocuk oyuna dadandıktan sonra tat vermez oldu. Bu tüm oyunlar için geçerli.
Çünkü biraz yaşları ilerlemiş birisi olsa oyunda gold istemez. Gold istemeye yüzü tutmaz. Tanımadığın birisinden nasıl tutup gold isteyebilir ki insan?

Ama 1 gün sonra bir baktım ki 4 çarımda itemleri yerine gelmiş. Nasıl oldu derseniz arkadaşlarım çarlarıma girmişler ve itemleri dizmişler..hepsi vefalı arkadaştı.Sağolsunlar.

Oyunda böyle insanlarda kalmadı ,millet birbirine id pw vermeye çekiniyor. Ne kadar yakın arkadaş olsanda vermek istemiyor. Neden böyle oldu acaba????
Demek istediğim aynısı . +1B. Neden öyle oldu biliyormusun çünkü insanların gold diye gözü dünmüş.Arkadaşlığı unutup soyuyorlar. En basit açıklaması bu...

2 gündür kore serverda oynuyorum, normal silkroadı bırakmamın en büyük sebeleri; kalabalık,ruhu ezik insanlardı.. smart arkadaşım çok haklı,daha bi saat önce adamın tekine sadece toplayıcı petlerin stallarda satılıp satılmadığını sormak istedim ama adamdan bişey istemediğimi anlatabilmek için göbeğim çatladı, adam ne cevap veriyosa "şöyle şöyle yapıcan ama bende yok ha" diye cevap verdi, neyse,bi mısırlılar bi türkler diye muhabbetimiz devam etti ... umarım isroyu bozduğumuz gibi bunuda bozmayız

Smart demiş ki:
Scammerlarla yabancılarla çok dolu değil diye geçtik bu servera zamanında. Ama artık yetti. gelen geçen servera girince bize yer kalmadı çakallardan. Koreliler bizden enfret ediyor çünnkü herkes scammer. artık 1taxi bile yapamıyorum . ㅇㅇ dedinmi cevap veren yok . halbuki eskiden bu insanlar bizi severdi ben kasmaya giderken bana durduk yere exc atıp para vereni biliyorum. ama serverın b*ku çıktı bazıları sayesinde. Taxiye girip para vermemek için binibr şeyi yapıyolar . korelileri ingilizce konuşuyolar ( ingilizce bilseler içim yanar ) Uniqlerde çakallık yapıyolar.Koreli bi adam bana isu kestirmişti adam kesebileceği halde. çünkü 100Lvdı.Ama biz onlara çakallığı öğrettik ya resmen. Uniqlerde korelilere pk olan var. sağlam guild de kaLmadı . quiLd ler hep dağılıyor şu oyuna hep yeniden başladığımda tekrardan kapıyorum defteri.64Lv wizzim var ama kmseye vermicem çünkü oynamasını biLen yok bu serverda korelilerin suyuna gidiceksin oda senin. herşey gül gibi yolunda olucak . ama bozdunuz bunuda helal olsun. DİLENENLERDEN DE BIKTIM. KORECE NİCKLİ CHAR AÇTIM GELİP ONDAN BİLE DİLENDİLER . BİDE KORELİYE DE DEDİKLERİ ŞEY ŞU ALLAHIM YA : man plz gold i need plz 5k
Bende aynı bu yüzden bıraktım, adamlar 3x lvlda bana uru kestiriyolardı anlaşamasamda bi kaç arkadaşım vardı :D
Taxi yaparken 4 - 5 saatliğine para veriyorlardı güvenerek, şimdi yarım saat falan diyorlar hatta vermiyorlar bile. mustafa sen ben falan ne güzel oynuyorduk zamanında :cry:

Ya nicki : plsgold olan biri bile var bana diyenler var dilenci charı açtım diye, hotanda durmadan flood yapıom pls 5k diye falan bunları yapanda var.

bi unique için neler yapıyolar türk çocukları bu oyunu oynraken kendilerinden geçliyorlar.çok salak oluyolar..

insanların gözü dönmüş artık oyunda 5 k için istediğini yapacak adam var ama tek yaptıkları türklerin adını kirletmek tek gold değil önüne gelen

yabancıya küfür adiyolar scamlık yapıyolar o scam yapanlar emeğiyle bir yere gelemiyenler zaten çoğu oyunda yabancılarla birbirimize

giriyoruz 3&4 dengesiz cahil yüzünden oluyor hep bunlar

Hep aynı vaka.

5 k pls diyen ve bizim adımızı kirleten Türklerin yaşı en fazla 12. 13-14 yaşında ergenlik başlıyor ve utanç gibi birkaç duyguları yerine oturuyor. Bırakın uğraşmayın çocuklarla adı üstünde onlar daha çocuk.

Ps:Başlığı küçültürmüsün ?

Takımı
Galatasaray
Rhea demiş ki:
Hep aynı vaka.

5 k pls diyen ve bizim adımızı kirleten Türklerin yaşı en fazla 12. 13-14 yaşında ergenlik başlıyor ve utanç gibi birkaç duyguları yerine oturuyor. Bırakın uğraşmayın çocuklarla adı üstünde onlar daha çocuk.

Ps:Başlığı küçültürmüsün ?
1-)Başlığın hepsi büyük değil.
2-)Çocuk olabilirler bende çocuğum bu bir gerçek
3-)Oyunu oynamıyorum eskiden 48LV ken 600K dan taxi yapıyorken geliyorlardı şimdi aynı fiyata 64Lv da yapıyorum gelmiyorlar
4-)Aaah o eski Ksro...

bu 5k pls ciler 50k pls ciler her yerde var isro ecsro mysro sjsro swsro nereye gittiysem var ksro deniyim dedim gene aynı 12-13 yaşındaki veletlerle uraşıyoruz adımız kötüye çıkıyor

arkadaşlar herşeyini okey eyw doru sonuna kadar haklısınız ama golda kesinlikle katılmadımı söylemek isterim.YA istemek doğrumu yanlış tabi ama oyuna bazen öle çaresiz kalıyorsun ki arkin vs yoqsa oyunda 2.tercih kalıyo ya bırakıcaksın ya para bulıcaksın sen oyundan birinde insanca istiyebilirsin durumunu belirterek ama insanca tabi konuşarak böle böle ama gold istemek o kadarda ayıplanacam bişe deil ama tekrar diyorum insanca ve hattini bilerek.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
volkan.ka demiş ki:

Şimdiki dilenciler bizi çok zengin sanıyor.Eskiden 5 k isteyen adam simdi 100 k istiyor.Param yoktu 20 k vereyim dedim adam abi 50 k versen diyor ? Yani utanma yok . Bizim orda oturan çoçuk (7. sınıfta) bana bir char hacklediğini öğle gururla anlatıyorki şaşarsınız.Günah diyince ise ;Bu bir oyun oyunda günah olmaz diyor .Kısacası kendini kandırıyor.

günahı olmazmı saçmalamayın arkadaşlar oyunda olsa kul hakkı var emek hırsızlığı var kimse öle düşünmesin

Ksrodayım bende. Ne bebe buldum nede oyunu bilen. Bir Türk bile bulamadım server da. :) Kendi halimde takılıyorum. En iyiside bu zaten. Sroda ortam yaptıkta noldu. Nerde çokluk orda bokluk derler. En iyisi tek takılmak. Kaptırdım kendimi görevlere ksroda. :)

Evet bende daha başlamadan bırakıyorum, şuan Ksilkroad ile ilgili ne varsa bilgisayarda silmeye başladım....
Sonunda E olan (kısacası en kalabalık) serverda oynuyordum, 36 lvl'e kadar dayanabildim herneyse, hotanda taxi flan yapıyolrarmış bu aralar bol bol hotanda takılıyorum, adamın adı TAMER_TR yada muhammed_x .. TR_o0o_TR yada her neyse.... stall açmış "soyuldum 1m pls" charın götündeki donu çıkarmış mavi potu tanesini 1m'den koymuş , hareket edemezsin götün teki yanaşır i need robe item, give me robe item or money" Eee başka dersin abi türkmüsün sorusu patlar ardından?? he türkümde sen değilsin galiba, ayıp değilmi dersin burada isro olmasın dersin, veriyolar abi dün lavuğun teki 100k para attı, iyide onun bunun oğlu adam para verdi neden lavuk diyosun ki dersin, elin gavuru için ayıp değilmi diye tokat gibi cevabı patlatırlar yüzüne.... Her ne ise....

siteye bakıyorum, ben ksroya gelicem , exp oranı ne, en kalabalık server hangisi... gelmeyin kardeşim, yazmasın kimsede hatta böyle konulara ksro kadar boktan bi silkroad versiyonu yok diyelim. Allah cezamı versin daha bir ay olmadı oyuna başlayalı yemin ediyorum her allahın günü oyunda karşılaştığım 5 k cı türk oranı ikiye katlanıyor, pol brezilyalı onlarda çocuk olsalar bile yine adamlar onurlu, yapma deyince yapmıyo, bizde mazallah bizim piçlere dürüstlükten dem vurunca sanki anasına sövüyormuşun gibi inadına inadına yapıyor.

Argo kelimeler için çok özür dilerim.... 10 dakika önce sinirlerimi oynattı veledin teki o derece kusuruma bakmayın

+Dejavu+

Bilgiliyim
volkanka demiş ki:

+1903

Şahsen ben herhangi bir oyunda veyada private'de gold bilmem şunu bunu istemeye yüzüm tutmuyor şekilden şekle giriyorum katlanıyorum genede yazamıyorum, insanda bi utanç olur bi ciddiyetlik olur yokki bu ag veletlerinde alayının kulağını tutup vurucan monitörlere kafelere bakıyorum bir sürü velet elinde 110 char ulan nasıl içim gidiyor summer4:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
+Dejavu+ demiş ki:
volkanka demiş ki:

+1903

Şahsen ben herhangi bir oyunda veyada private'de gold bilmem şunu bunu istemeye yüzüm tutmuyor şekilden şekle giriyorum katlanıyorum genede yazamıyorum, insanda bi utanç olur bi ciddiyetlik olur yokki bu ag veletlerinde alayının kulağını tutup vurucan monitörlere kafelere bakıyorum bir sürü velet elinde 110 char ulan nasıl içim gidiyor summer4:
Hey maşallah
Gönderilme zamanı: 16 Ağu 2009, 21:15 :P

Yukarı Alt