Kai

olduser
evet arkadşlar,bu konu başlığı altında,uruchiyi nasıl güzel bir sonile kestiğimi resiml i bir biçimde açıklayacağım :P

Eventten cıkmıştım,şehire gelir gelmez uruchi has apparead yazdı,bendede silk ile alınan kaplan vardı,tg için almıstım,uruchiye nasip oldu.bastım kaplana baktım herkez gidiyor uruchiye geçtim hepsini;

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

bir baktım,adamın teki kenara çekiyor,cokda lag wardı az daha kaçırıyorduk :D sonra indim kaplandan bastım zerke allahu ekber ;

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Sonra Wizard geldi,aha dedim bana ayzmaz,çünkü wizardlardan cok korkuyorum unique bakımından :P

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Sonra hotanda geçtiğim adamların hepsi geldi :P bu seferbana yazmayacağından %100 emindim ama çok şaşırdığım bir olay oldu _CrazyBlade_ killed uruchi from tarim basin yuppiii :P

- Resim Silinmiş.

uruchinin canı daha %15-20 iken killed yazısı cıktı :P

- Resim Silinmiş.

yazık uruchiye elite cıkaramadan öldü :P

BURDAN BENİ TEBRİK EDEN TÜM PERSİA HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM,CHARIM 69 LVL Dİ SOYULDU PK YAPIP 66 YA DÜŞÜRDÜLER,CHARIMI GERİ ALIP SÜPER BİR DÖNÜŞ YAPTIM,EMEĞİ GEÇEN HERKEZE COK TEŞEKKÜR EDERİM,BURDAN HERKEZİ SELAMLIYORUM :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kai

olduser
Maserati demiş ki:
CapsLock demiş ki:
Neden o 3 dg şapkayı kullanıyorsun ?

Çoğu kişi kullanıyo .. Güzel gözüküyo diye.. :mrgreen:
hayır,ben soyulduğum için o şapkayı almıştım,ve şu an 67 lvl oldum 67 lvl full blue şapkayı taktım,bankada duruyor,herkez istiyor o 3 dg. şapkayı ama vermiyorum,10 m veren oldu.

Yukarı Alt