server alexander
Hikayemiz bi çinli ailenin silkroada olan bağılımlılığı (Çin,Pekinde yaşıyolar)
Hanım :evin hanimı Ice 80lvl sun+7 full set silkroadın gelmiş geçmiş en ii çarı onu 1 vs 1 de kesecek yok
Evin reisi:Terminatör sun+7 spear üstünde sun+6 set full int bu da çok sağlam bi şey
evin veleti:Sro_Lord sun+7 bow sun set bu velet 8 yaşında lord kestikten sonra sandalyeye çıkıp tepinen tam bi velet

aile o kadar bağlanmış ki sroya kardın işe gidiyo lord çıktımı işten silkroada giriyo kesiyo çalışmaya devam ediyo kadın bankadan çalışıp aldığı parayı komple silkroada yatırıyo
bi de bizim türk ailesini kıyaslayalım : salakmısın oğlum kalk kıçı boklu bi adam karşısında ömrünü yedin , kızlar var dışarda çık gez,insanın bunu oyaması için geri zekalı olması lazım iki aile arasındaki fark extraokk extraokk extraokk

BaD_BoY demiş ki:
okadar abartılı degil yani :lolmuch: :lolmuch:
bu yazdığım olay gerçek ona göre hiçbir şekilde abartı yok Ice dediğim bi kadın ver rev6 da birinci sırada orada kötü hali bi de şimdi sun+7 full set silkroadta ondan iisi yok

Ice i kesicek bi adam war giysileri sun+5 set elinde sun +9 bow war_g0d_ gibi bisi adi tam hatirmaliorm ama ben bladeyken bana snow shieldim warken 9 k wurdugunu cok iyi hatirliyorum :lol:

Excrea demiş ki:
Ice i kesicek bi adam war giysileri sun+5 set elinde sun +9 bow war_g0d_ gibi bisi adi tam hatirmaliorm ama ben bladeyken bana snow shieldim warken 9 k wurdugunu cok iyi hatirliyorum :lol:
biliyom sana 9k vurdu ama ıce ı kesemez o sana hem 9k crt vurdu o ıce onu havada karada yer _g0d_ full sun değil hem onuda belirtelim 2 tanew sunu mu ne var Ice ı 1 vs 1 de alan adam görmedim

__PuNisHeRR_ demiş ki:
hıkaye banada cok sacma gelıyor

SAcma derken guzel olmamıs :lol:

Yınede paylasım için saol :)
aslında doğru hikaye değil roman olacakmış ama olay gerçek söyleyem ıce dediğim kadın srodaki en ii çara sahib REV6 tan bakın isterseniz

ya eet bende biliorm o Terminator u kasılırken bi görseniz 2 kere shock lion vuruyo niya hunter lere ki tek shock lion ile 20% hp si falan kalıyo mob un o adamın bide üstü sun olunca 80 lvl str glavların dalamadıgı araya adam lord da girip dalıyo
elit cıkmıs giant cıkmıs hic sallamıyo lord ölene kdr full vuruyo yattıgına da lord da 1 kez sahit oldum

Yukarı Alt