Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4 week silver ticket bastım.

oyuna tek tıkta giremiyorum, premium alayım diyorum beraber çalışmazlar alamazsın diyor.

soru 1 ) jm neden 4 week silver satıyor.
soru 2 ) oyuna girmek için extra bir tek tıkta girecek item satması gerekmiyor mu ?

Preler zaten içinde ticket barındırdığı için (sp ticket değil) böyle oluyor.

1) silver exp ticket daha ucuz
2) satması gerekmiyor çünkü preler bu işi görüyor. Pre alamadığınız için 4 week silver yada gold ticket alıyor insanlar.

Yani bütçeye göre iş yapıyorlar...

Soru 1 in cevabı:
Eskiden premium yoktu exp artırıcı ticketler vardı sadece. %100 e ihtiyacı olmayanlar veya yeteri kadar parası olmayanlar için %60 da satılıyor.
Soru 2 nin cevabı:
Gerekmiyor; çünkü fiyatı en fazla 100 silk olur ve o itemi herkes alır. Herkes alcağı ve tek tık oyuna gireceği için premium satışı azalacak serverler lagdan ölecek kapasiteyi arttırmak zorunda kalacaklar. Kapasiteyi arttırmak da para gerektirdiği için Joymax kapasite arttırmak zorunda kalacak kapasiteyi arttırdığı için oyun dolu olsun diye daha fazla goldbotla doldurcak oyunu ve bu sefer de serverler çok daha fazla laglı olacak bu nedenle ise ana makineyi değiştirmek zorunda kalcaklar yani yine para harcayacaklar. Hesaplama yapmak gerekirse Joymax zararlı çıkçak. Joymax gibi bir şirket asla zararda olmak istemez.

Ps: Nerden nereye girdim ya :santa:

Prada

Baba dediğim gibi tek çözüm. Yan chara pre alip resmen 150 silki joymaxa hibe etmek.. Adamlaırn işine gelende bu zaten

RoyaLe demiş ki:
Soru 1 in cevabı:
Eskiden premium yoktu exp artırıcı ticketler vardı sadece. %100 e ihtiyacı olmayanlar veya yeteri kadar parası olmayanlar için %60 da satılıyor.
Soru 2 nin cevabı:
Gerekmiyor; çünkü fiyatı en fazla 100 silk olur ve o itemi herkes alır. Herkes alcağı ve tek tık oyuna gireceği için premium satışı azalacak serverler lagdan ölecek kapasiteyi arttırmak zorunda kalacaklar. Kapasiteyi arttırmak da para gerektirdiği için Joymax kapasite arttırmak zorunda kalacak kapasiteyi arttırdığı için oyun dolu olsun diye daha fazla goldbotla doldurcak oyunu ve bu sefer de serverler çok daha fazla laglı olacak bu nedenle ise ana makineyi değiştirmek zorunda kalcaklar yani yine para harcayacaklar. Hesaplama yapmak gerekirse Joymax zararlı çıkçak. Joymax gibi bir şirket asla zararda olmak istemez.

Usta cevabin cok sexy olmus ha :P :twisted: :headbang:

volkan.ka demiş ki:
Preler zaten içinde ticket barındırdığı için (sp ticket değil) böyle oluyor.

1) silver exp ticket daha ucuz
2) satması gerekmiyor çünkü preler bu işi görüyor. Pre alamadığınız için 4 week silver yada gold ticket alıyor insanlar.

Yani bütçeye göre iş yapıyorlar...
:thumbsup:

RoyaLe demiş ki:
Soru 1 in cevabı:
Soru 2 nin cevabı:

süpersin :mrgreen: dediklerindn cıkarılıck tek bişi var joymax parayla oynayan bi şirket işine geldği gibi oynar seni beni yada onu düşnmez!

Yukarı Alt