2x2-5 demiş ki:
Kızlarr Vermemiştir Buna, Bu Ambelde Sinir Krizi Geçirip Öldürmüştür..

Sonra Düzeltmiştir Kızları.. perde perde perde
sanırım bıraz erotıklık war bu işte :lol:

www.morgue666.com dan almıştır arkadaş bunu
Bunu yapanlar organize işler yapıyolar :mrgreen: Kızlarda genelde gönüllü oluyor.
Site kapatıldı bi ara şifreli yapmışlardı ama şu an yok

ps: Siteyi satanist bi kız arkadaşm vermişti ordan hatırlıyorum :mrgreen:

bn bunu biliyorum morque666 diye biri bu doğru değil aslında bnde ilkte gerçek zannediodum ama sonra yasaklandığı için artık yapmıyolar sakın gerçek sanmayın..

sametlee demiş ki:
bn bunu biliyorum morque666 diye biri bu doğru değil aslında bnde ilkte gerçek zannediodum ama sonra yasaklandığı için artık yapmıyolar sakın gerçek sanmayın..
saten inanan yoq tahmınımce

A

Anonymous

Guest
ulan böyle adamları pompalıyla uçurasım var buçakla yanına gekliyo pompalı çıkarcan sıkcan beynine görcek :lolmuch:

belirsizzzzz

Aileden
nazimtuna demiş ki:
ulan böyle adamları pompalıyla uçurasım var buçakla yanına gekliyo pompalı çıkarcan sıkcan beynine görcek :lolmuch:
Sen alta aldığınn Counteri aç onu oyna her konuda pompalı pompalı ne bu :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
BaTTeRST demiş ki:
nazimtuna demiş ki:
Sen alta aldığınn Counteri aç onu oyna her konuda pompalı pompalı ne bu :lolmuch:
sinir oluyom böyle adamlara

Hiç biri gerçek değil bunların, bu adamın daha bir sürü fotosu var morgue666da. hepsi tamamen göz yanılması, hilelerle yapılıyor.
sitenin gerçek olmadınıda herkez biliyor zaten adamda gerçek bu resimler demiyor

Yukarı Alt