addIcFb demiş ki:
Carmenta demiş ki:
addIcFb demiş ki:
wao valla haklı bi video :roll:
E yani. :wink1:
süper gerçekten bunları hatırlattığın çok saol.
Açıkcası 10dk sonra yatağımıza yatıcaz ve sabah bu video'u hatırlamıyacağız. Genel konuşmayayım kendi bakış açım bu. Belki tutarsızız, har vurup harman savuruyoruz. Ama bunu alkol, uyuşturucu, sigara bağımlılığı gibi düşünüyorum. Ben alkolü bırakamadım, bırakmayacağım, bırakamayacağım biliyorum bunu açıkca söyliyim. Bu adamlarada yardım etmedim, edemiyeceğim.

ps: sadece bu video'u izlerken 5dk içim sızlar. 10dk da unutana kadar keyfim olmaz. 15 sonunda hepsini unutur normal hayatıma dönerim.

Yorum Ypmayı Denemeyeğim bile bir anolsun bana gerçkleri yaşattığın için teşekkürleR......

bannedddd

Buralıyım
Titus Pullo demiş ki:
Açıkcası 10dk sonra yatağımıza yatıcaz ve sabah bu video'u hatırlamıyacağız. Genel konuşmayayım kendi bakış açım bu. Belki tutarsızız, har vurup harman savuruyoruz. Ama bunu alkol, uyuşturucu, sigara bağımlılığı gibi düşünüyorum. Ben alkolü bırakamadım, bırakmayacağım, bırakamayacağım biliyorum bunu açıkca söyliyim. Bu adamlarada yardım etmedim, edemiyeceğim.

ps: sadece bu video'u izlerken 5dk içim sızlar. 10dk da unutana kadar keyfim olmaz. 15 sonunda hepsini unutur normal hayatıma dönerim.
E yani? :? Bir an bile olsa sonuçta bunlar için içimiz sızlıyorza bize yakışanı yaparız, elimizden gelen başka bir şey yok çünkü..

Carmenta demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

E yani? :? Bir an bile olsa sonuçta bunlar için içimiz sızlıyorza bize yakışanı yaparız, elimizden gelen başka bir şey yok çünkü..
bize yakışan içimizin 15dk lık sızlaması mı? Kim ne kazanıyor bu sızlama sonucu?

bannedddd

Buralıyım
Video senin için bir etki yapmıyorsa en azından benim için yapıyor. Belki de artık daha dikkatli davranacağım ve halimiz için Tanrı'ya şükredeceğim. Video'yu koydum halimizi anlayalım diye.. Neyse uzatmaya gerek yok.

Tamam o zaman dediğin gibi olsun. Benim içim video'u izlerken sızladı 5dk süresince. Bir 10 dakikada bu topici unutana kadar sızlayacak. Sonrası Normal yaşama devam. Onlar orada açıklıkdan ölsün ben pc başında surf yapayım. Tanrının adaleti...Tanrının işi...

Yukarı Alt