EnDZoNe

iyide bun hz isa ile alakası yokki kimi sekillendir sen o çıkar orda goz yanılması ... ben bunun manita olanınıda gördüm hehe :mrgreen: :mrgreen: o daha güzeldi

annee tırstım len :)
Ewt gercektende ilginc 1 yuvarlak icinde Hz İsa nun yüzü

çok saçma bişi ya bide millet oluyo yazmış sanki Hz.İsayı çok gormuşlerde resmini biliyolar
tamamen bi goz yanılması işte duvarda bi yuz gozukuyo ona Hz. İsa demişler

kardş bence cok saçma resme baktıntan sora duvara diyorsun hz. isayı gorursunuz diyorsun onun yerine duvara bakıp kemal sunalı goreceksiniz desen biz insanlar kemal sunalı gorrüz anlıcagın hz. İsa ile bi alakası yoktur bu konnu neye benzer biliyormusun bizim bi koca vardı ist. fatihde hani aralar diyolardı cocacola nın arkasında no muhammed no Allah yazıyor diyolardı bunun cevabıda ne oldu?cvp:hocamız dediki buluta bak dedi bizde baktık kimimiz orda at gorduk kimimiz aynı buluttu geyik gorduk anlıcagın tam bir hayal dır gozunle ne gormek istersen onu görürsün ne olur bide hz. İsayı koymayın araya Allah muhafaza senin yüz<ünden dinden imandan cıkarlar

bu sadece resimle alakalı değil başka zamanlarda da oluyo en azından bana :mrgreen:
evdeki bi lambaya ya da televizyona kısacası bi ışık kaynağına dikkatli bakarsanız o baktığınız an zihne yerleşiyor ve işte o resim olayı gibi görüntüler oluşabiliyor
küçükken kafaya takmıştım sonra anladım olayı evdeki lambaya bakardım uzun uzun sonra gözümü kapattığımda lambayı görüyodum :mrgreen: :lolmuch:

che guevera'ya benzettim ben ama hz. isa'yı görmedik çnkü bişey diyemicem ilginç bi göz yanılması renklerle alakalı bişey kanımca

Yukarı Alt