Arkadaşlar bi önerim var joymaxx a bunu yazmayı ciddi ciddi düşünüyom artık çünkü oyunda kasmanın tam ortasındayken DC yemekten bıktım benim önerim server kapasitelerinin 5000'e çıkarılması bir diğer önerimde hangi şehirde olursa olsun bir satıcının en fazla 2 saat stall kurması 2 saati geçen kullanıcılara otomatik DC verilmesi ve en az 1 saat oyuna girmesinin engellenmesi bilmiyorum siz ne dersiniz ama benim fikrim bu çünkü SRO ya presiz girmek artık % 1 gibi bişey oldu madem presiz oyuna giremiyeceğiz ana sayfada free 2 clienti kaldırsınlar açıkçası ücretli yazsınlar yani silki olmayan ölsünmü :headbang: ohhhh be döktüm içimi ( ha bu arada benim silkim var ama onu bu tezgaha harcamak istemediim için pre almadım buda bilinsin) ne dersiniz bunu joymax'a göndereyim mi?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Saçma :popcorn: Madem stall kuramayacaksın, o zaman item düşürmenin amacı ne, pcyi sabaha kadar açık tutmaktaki amaç ne? Oyun kapasitesi 5k olursa emin ol lag yüzünden hotandan dışarı "v"ye basılı tutarak bile çıkamazsın :curtain:

kapasiteyi 5bin değil 10bin yapsa gene fullenir :)
stal kurmayanların coğu trafic ile boğuşmamak için denemiyor bile eğer artarsa değişen bişi olmaz:) o dc dalgası ise sacmageldi bana ::S 2 saatde eşya mı satılır

Xagent düşün senin bir şirketin var ve müşterilerin oyunu oynamayı seviyor bunların bir kısmı rahat oyun oynamak için para veriyor düzenli ve Senin şirketine para kazandırıyor diğer kısım ise 2'e ayrılıyor bir kısmı oyuna para vermeyecek olsada bir müddet sonra bıkıp lanet olsun diyip oyuna para vermeye devam ediyor diğer kısım ise hiç para vermiyor. Senin elinde imkan olsa bile server kapasitesini genişletirmisin? Veya genişletmeyip zaten para kazanamadığın kısımdan kurtulmaya çalışır ve lanet olsun diyecek olan kesmin sürekliliğini mi sağlarsın?

stall kurulmayacak diye bişey demedim ben sadece 2 saatinki geçenlerinki kapatılacak yazık deilmi biri boş boş şehirde 2 saat beklerken bi başkası oyuna girmeye çabalaya dursun ha?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
XAGENT demiş ki:
stall kurulmayacak diye bişey demedim ben sadece 2 saatinki geçenlerinki kapatılacak yazık deilmi biri boş boş şehirde 2 saat beklerken bi başkası oyuna girmeye çabalaya dursun ha?
1 billik itemi satıp parayı kıracak kişiye yazık değil mi? :curtain:

silkroadın düzeni böyle sen de haklısın ama sro bu şekilde işliyo en iyisi paralı oyunları oynamak

pekala bişey sorayım sana 2 saat az bir zamanki bu kadar şiddetle karşı çıkıyosun sen orda 1M kazanıcan diyelim ki senin gibi bunu en az 500 kişi yapsa o zaman oyuna giremeyenler senin o itemini satmanı mı bekleyecek? Benim amacım tartışma yaratmak değil sadece herkesin rahatca servera girip zaten kısıtlı olan vaktimizde azıcık eğlenmesini istiyorum.

XAGENT demiş ki:
pekala bişey sorayım sana 2 saat az bir zamanki bu kadar şiddetle karşı çıkıyosun sen orda 1M kazanıcan diyelim ki senin gibi bunu en az 500 kişi yapsa o zaman oyuna giremeyenler senin o itemini satmanı mı bekleyecek? Benim amacım tartışma yaratmak değil sadece herkesin rahatca servera girip zaten kısıtlı olan vaktimizde azıcık eğlenmesini istiyorum.
evet aynen öyle olcak "silkroad onlnie"

Espio demiş ki:
Xagent düşün senin bir şirketin var ve müşterilerin oyunu oynamayı seviyor bunların bir kısmı rahat oyun oynamak için para veriyor düzenli ve Senin şirketine para kazandırıyor diğer kısım ise 2'e ayrılıyor bir kısmı oyuna para vermeyecek olsada bir müddet sonra bıkıp lanet olsun diyip oyuna para vermeye devam ediyor diğer kısım ise hiç para vermiyor. Senin elinde imkan olsa bile server kapasitesini genişletirmisin? Veya genişletmeyip zaten para kazanamadığın kısımdan kurtulmaya çalışır ve lanet olsun diyecek olan kesmin sürekliliğini mi sağlarsın?
+9999999999

Kobe demiş ki:
silkroadın düzeni böyle sen de haklısın ama sro bu şekilde işliyo en iyisi paralı oyunları oynamak
Adam Pre Almamak İçin Bu Kadar Şey Anlatıor. Sen Paralı Oyun Oyna Diorsun :P

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
XAGENT demiş ki:
Arkadaşım sen yanlış acıdan bakıyorsun sorun stall kuranlarmı yoksa 7/24 botlarmı yada bot olup şehirde bekleyen asdgahg gibi charlarmı ?

Yukarı Alt