Liu

rank8
ya madem sitede bazıları war we paylasılan bılgılerı burdan alıp basqa sitede yayınlıorlar we burda yapamadıklarını orda yapıorlar buna karşı bır onlem alalım sıtede topıclere yazılan msjlar secılemesin nasıl olur madem adam uyanıklık yapcak elıyle yazsında bıras emek harcasın emek hırsızlıgı yaparak kendını yukseltmesın nasıl fıkırt sonlara doru bıras devrık we tohaf oldu ama ıdarre edın artık msj ı aldınız siz Wink

A

Anonymous

Guest
Alizee demiş ki:
ya madem sitede bazıları war we paylasılan bılgılerı burdan alıp basqa sitede yayınlıorlar we burda yapamadıklarını orda yapıorlar buna karşı bır onlem alalım sıtede topıclere yazılan msjlar secılemesin nasıl olur madem adam uyanıklık yapcak elıyle yazsında bıras emek harcasın emek hırsızlıgı yaparak kendını yukseltmesın nasıl fıkırt sonlara doru bıras devrık we tohaf oldu ama ıdarre edın artık msj ı aldınız siz Wink
sende akıl olsadı dosyayı alıntı yaparakta kopyalayabilr bunu bilmen gerekirdi bukadar post kasmıssın ama ögrenememissin :lolmuch:

pfffffff

Aileden
haklısın bazı sitelerde böyle
ama bizim konularımız da EXL sembolümüz ve bol bol reklamımız vardır
bu sayede çalan çalmış olmuyor bize yarar sağlamış reklamımızı yapmış oluyor detective

A

Anonymous

Guest
ElazigLee demiş ki:
haklısın bazı sitelerde böyle
ama bizim konularımız da EXL sembolümüz ve bol bol reklamımız vardır
bu sayede çalan çalmış olmuyor bize yarar sağlamış reklamımızı yapmış oluyor detective
Adam silerki extraokk

Liu

rank8
+++++ demiş ki:
Alizee demiş ki:
sende akıl olsadı dosyayı alıntı yaparakta kopyalayabilr bunu bilmen gerekirdi bukadar post kasmıssın ama ögrenememissin :lolmuch:
yanlıs dıkkatını cekım ben sadece onerı werdım bu kadar ılerı gtmenın bı anlamını goremıorum ben bu arada ben 480 e kadar bıldıklerımı soledım ondan sora 500 e cıkarıyım dıye 20 post kastım sacma sapan anladınmı gereksız konusmuorum senın gıbı Wink

pfffffff

Aileden
tartışma çıkmasın medeni insanlar gibi davranın
tartışacaksanız hemen kilitleyebilirim.

pfffffff

Aileden
var tabiki terbiyesizlik +++++ da Idea

neyse siler tabi ama ne yaparsn yap o gene çalacak yani en azından adamı uğraştırırsın :twisted
:

A

Anonymous

Guest
Anlamıosunuz galiba dosyayı alıntı yaparakda onları kopyala yapıstır yapabilr extraokk

Jigsaw

Aileden
ElazigLee demiş ki:
var tabiki terbiyesizlik +++++ da Idea

neyse siler tabi ama ne yaparsn yap o gene çalacak yani en azından adamı uğraştırırsın :twisted
:
Ben boydan boya şeffaf extraloob yazıyorum ya onu silmek için bayağı bi kasmaları lazım. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizin linkini ve görsellerini bolca kullanırsanız kimse uğraşamaz ve direk alırlar böylece bolca reklamımız olur.

Yukarı Alt