Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
virtuez demiş ki:
Xanthos demiş ki:
virtuez, sözüm sana !
sen bu forumu çöplük olarak kullanırken sana bişey diyen olmadı Polgara'nın mesajı bi yerine mi battı?
Sabahtan akşama kadar sağdan soldan kopyala yapıştır yaptığın haberden bozma başlıklarla doldurdun Off Topic'i, ses etmedim. Bardağı taşırma, güzelce ne istiyosan yaz geç.
ister copy yaparım ister kendim yazarım, konularımı yerine açıyorum,bazen karıştırıyorum yanlışlıkla başka taraflara kayıyo konular. hiç birşey diyemezsin ayrıca bu gündelik haberleri ben g..tümden uygurarak yazamam ya, elbet bir yerden geliyor :beer: Polgarayaya gelince ne ruh halinde olursa olsun her vericeği cevap bana karşı söylenmiş benle ilgili söylenmiş söz beni ilgilendirir ve bana cevap hakkı kazandırır, batıyor falan çok yanlış konuşmuşsun. Forumu çöp olarak kullandığımda beni uyaran çıktı, anamızın karnında öğrenmedik ya forum kurallarını, forumu çöplük olarak kullandık madem neden uyarmadın bu senin görevini eksik yaptığını gösterir, uyarmadık he var mı öyle şey bak sende tam bilmiyorsun görevlerini öğrendin işte sana şimdi bişey diyen varmı acaba.. :byes:
@snowflake
konuyu kimin çöpe attığı beni ilgilendirmiyor, boş yere çöpe atmadın ya sen atmasan başka biri atacaktı, ben sadece bunu belirten bir cevap istedim fakat arkadaşlar konuyu msn olarak kullanmakda hiç uşenmediler, kimsenin canı boş yere yanmaz elbet vardır bir sebep..
@CaN_KsK
tamam birader ben artık sessiz kalıyorum :detective:
nerede konuşup nerede susacağını bilmiyorsun bunu bilgisayar başında değil sohbet ortamlarındada mı öğrenmedin..zaten en başında bu forumu çöplük olarak görmüşsün şuanda bunu söyleyidikten kendinden utanmaman bile hata

virtuez demiş ki:
Xanthos demiş ki:
virtuez, sözüm sana !
sen bu forumu çöplük olarak kullanırken sana bişey diyen olmadı Polgara'nın mesajı bi yerine mi battı?
Sabahtan akşama kadar sağdan soldan kopyala yapıştır yaptığın haberden bozma başlıklarla doldurdun Off Topic'i, ses etmedim. Bardağı taşırma, güzelce ne istiyosan yaz geç.
ister copy yaparım ister kendim yazarım, konularımı yerine açıyorum,bazen karıştırıyorum yanlışlıkla başka taraflara kayıyo konular. hiç birşey diyemezsin ayrıca bu gündelik haberleri ben g..tümden uygurarak yazamam ya, elbet bir yerden geliyor :beer: Polgarayaya gelince ne ruh halinde olursa olsun her vericeği cevap bana karşı söylenmiş benle ilgili söylenmiş söz beni ilgilendirir ve bana cevap hakkı kazandırır, batıyor falan çok yanlış konuşmuşsun. Forumu çöp olarak kullandığımda beni uyaran çıktı, anamızın karnında öğrenmedik ya forum kurallarını, forumu çöplük olarak kullandık madem neden uyarmadın bu senin görevini eksik yaptığını gösterir, uyarmadık he var mı öyle şey bak sende tam bilmiyorsun görevlerini öğrendin işte sana şimdi bişey diyen varmı acaba.. :byes:
@snowflake
konuyu kimin çöpe attığı beni ilgilendirmiyor, boş yere çöpe atmadın ya sen atmasan başka biri atacaktı, ben sadece bunu belirten bir cevap istedim fakat arkadaşlar konuyu msn olarak kullanmakda hiç uşenmediler, kimsenin canı boş yere yanmaz elbet vardır bir sebep..
@CaN_KsK
tamam birader ben artık sessiz kalıyorum :detective:
Ben kimsenin alınmasını kimsenin üzülmesini olay çıkmasını istemiyorum bu gibi olaylarda herkez olgun davranacak herkez alttan alacak sakin bir dille diyecek tartışma oratmı yaratmak istenilmeyecek...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
virtuez demiş ki:
Xanthos demiş ki:
virtuez, sözüm sana !
İstediğini açamazsın işte. Off topic eğlence amaçlı açılmış bir bölüm idi. Haber bülteni için değil. Güncel haberler bölümü açıldı sizin için sırf=> http://extraloob.com/forums/viewforum.php?f=415 Bir yerinden uydurup uydurmadığın da zaten bizi alakadar etmez.
Polgara konusuna gelince. Ona hiç bir şey söyleyemezsin. En yakın arkadaşını kaybetmiş. Sen geçmişsin karşısına neler söylüyorsun? İnsaf artık. Polgara'ya bir şey söyleme. Geç karşıma bana istediğini söyle. Çünkü aynı durumu ben de yaşadım yakın zamanda. Kız arkadaşımı kaybettim kanserden. Ve bu beni adeta yıktı. Hala zaman zaman içimde burukluk oluyor. Bu yüzden anlıuyorum onun durumunu. Lütfen. Ona karşı ters bir cevap verme. Bu durumu atlatabilmesi için destek ol. Ha eğer öyle bir şey yapmam diyorsan, bari ters cevaplar verme.

Polgara ya bişey demedim yahu dünya ahret bacım :santa: tabiki şaka yapıyorum Polgara geçmiş olsun böyle bir durumun olduğunu bilmiyordum :? ben biraz ters mizaçlı bir kişiliğim şahsıma söylenenlere çok abartılı çıkışlar yapıyorum, benim konuları istediğin gibi yozlaştırabilir yolundan saptırabilirsin hiç kızmıcağım hatta gerekli gereksiz çöp e salla konuları :D senden önemlimi, değil söylediklerim için kusuruma bakma lütfen :muck:

Bune Agrasifliktir Virtuez... Bu Yaptığın Hiç de Etik Değil. Burası Off Topic isteyen İstediğini ( Forum Etiği İçinde ) Yazar... !
Neyse Olay Kapanmış Bana Pek laf Söylemek Düşmez... Ancak Polgaranın İyi anına Denk Gelmişsin... Aynı Lafları Bana Söyleseydin İşin boyutu Değişirdi...
Son Olarak yazdığın Sözde (espri) Bile Hakaret Boyutunu Çoktan Aşmış Bir Espri...

virtuez sapına kadar haklı sırf bi normal üye diye gidin üzerine gidin, artık extraloob'unda bo*u cıktı birader mod deneme mod sözlük yazarı v.b sosyal aktivitelerde yer almamışsan kopekden farksızsındır, ne bu küstahlık anlamış deilim bende patladım sonunda kimse alınmasın sadece bu konudakilere demiyorm ama bu bole malesef...

Maxtech demiş ki:
virtuez sapına kadar haklı sırf bi normal üye diye gidin üzerine gidin, artık extraloob'unda bo*u cıktı birader mod deneme mod sözlük yazarı v.b sosyal aktivitelerde yer almamışsan kopekden farksızsındır, ne bu küstahlık anlamış deilim bende patladım sonunda kimse alınmasın sadece bu konudakilere demiyorm ama bu bole malesef...
Ortada bir yalnış varsa uyarırız gerekeni yaparız saçma sapan konuşanları pek kaale almıyoruz bizle beraber olan herkez bizim ailemizdendir kendini köpek olarak nitelendiriyorsa bizle ilişkin bir şey değildir kim kimin üzerine gitmiş,kim alttan almamış konu nasıl kapanmış ve tekrar kim neden nasıl açmış?www.extraloob.com ilk günden beri aile ortamı gibi sürüp gidiyor zırvalamayı kesip düzgün düzgün zaman geçir.

Maxtech demiş ki:
İşte Bir örneği...
Mrk etmeyin %90 ı yavaş yavaş soğuyor ztn.
Kimsenin soğuduğunu sanmıyorum konu içindede söylediklerim yazdıklarım belli siz daha alttan alacaksınız biz daha alttan alacağız herkez sakin olacak sen gelip diyorsanki ''köpekten farksızsınız'' sana tekrar diyorum:
Ortada bir yalnış varsa uyarırız gerekeni yaparız saçma sapan konuşanları pek kaale almıyoruz bizle beraber olan herkez bizim ailemizdendir kendini köpek olarak nitelendiriyorsa bizle ilişkin bir şey değildir kim kimin üzerine gitmiş,kim alttan almamış konu nasıl kapanmış ve tekrar kim neden nasıl açmış?
Burada bizimle olan herkez bizden ve ailedendir kendini bizle beraber görmüyorsan gene söylüyorum bizle ilişkin değildir.

Dediğim gibi sadece bu konuda değil coğu konuda gözüme çarpıyor, mod-admin arasındaki samimiyeti extraloob haricinde hiçbir modda geçtim modu deneme mod'da göremiyorum...
Ağır basıyor herhalde sosyal farklılıklar bi cool'luk havalarına girmeler bi küstahlaşmalar...

Can, kendini köpek olarak nitelendiren adamın bizim içimizde ne işi var? Kime ne dil döküyorsun?çeksin gitsin .

Herkese tölerans göstere göstere bardak taştı. Hem beğenmeyecek,hem gelip burda ahkam kesecek. Beğenmeyen 3. sınıf sitelerde takılsın.

hadi güle güle :byes:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt