1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Bir Küfür edenide sen sustuR.

1. F@tiH

F@tiH rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben hera serverinda oynuyorum.Oynadıgım çoğu serverda küfür eden adamlarla karşılaştım.Fakat bu hera serverindakiler işi baya azıttılar.3 günlük serverda affedersiniz ama birbirlerine sokmadık şey kalmadı.Ben annem,bacım yada teyzem geçerken ekranı kapatmak zorundamıyım.Yada all seçenegını seçmemek zorundamıyım.Sizden istegim daha önce yapmış oldugunuz bir globalde sen at kampanyası vb. gibi bir kampanya yapmanız ve biraz olsun bu küfürün önüne geçmeye çalışmanız.Konu yada eylem önemli deildir küfür etmek acizliktir, küfür etmek onursuzluktur.Kimsenin başkalarını rahatsız etmeye hakkı yoktur.Lütfen bu konuda desteklerinizi bekliyorum teşekkurler..

2. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    haklısın bu konuda bende çok rahatsızım maalesef millet olarak küfür ederek işleri çözeceğimizi sanıyoruz lakin bence global atmakla olmaz bu işler

arkadaşların birbirini uyarması gerek...

3. HosenberG

HosenberG olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    haha tüm yeni serverlerin ortak sorunu maksat reklam olsun ^^

4. F@tiH

F@tiH rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki sence küfür ettikçe reklammı oluyor yoksa düşmanmı kazanıyorsun.Sen,ben veya bizler bunları susturmadıkça devam edecekler.

5. BOSPHORUS

BOSPHORUS nowayout

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    reklamın iyisi kötüsü olmaz :lolmuch: :lolmuch:

ağzı kese değilki büzesin kimse karşılık vermediği zaman zaten fazla sürmeden susuyorlar :mrgreen:

6. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    küfredene cevap verdiğiniz zaman onu kaale almış olursunuz.En iyisi size küfredene cevap yazmayın. hala pm atıyor ve küfrediyorsa Blocklayın.Size pm atamayınca sinirini global atarak çıkartacaktır. Bu da onun kişiliğini,aldığı aile terbiyesini ve eğitim seviyesini gösterir.

Kendini küfretmeden ifade edemeyen kişilik(siz)lerle muhatap bile olmamanızı öneririm.

7. alpay29

alpay29 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    guildde iki eleman aralarında küfürleşiyorlardı ikisinide attım.. atmasına ama gelin görünkü bunlardan bir tanesi ne kadar aile terbiyesi aldığını çarşaf gibi serdi....susmak her zaman çaremi acaba.... Question

8. pfffffff

pfffffff Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    Hera serverinda olmasi cok normal cunku oraya posedidondaki WildRunner adisi gecti.Eminim onlardir poseidondan zor attik hayvan herifleri...

9. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    hacım nerden geldiği önemli değil benim için, insan olup olmaması önemli...

Herkes bi yerlerden geliyor, ama birbirine saygısı olmayan adamın da aramızda yeri yok.Kimsenin bir oyun için insanlara küfretmeye hakkı yok.Küfredene acırım ben, daha türkçe bile bilmeyen adam a ve q harflerini yanyana kullanır olmuş bu oyunda. Ben Türkçe konuşmadığım için bana da ingilizcesini kullanıyorlar, f... vs.

Eğer bir insan 7'sinde neyse 77'sinde de odur.Anasına saygısı yok ki başkasınınkine olsun. Kişiliksiz insan ölünceye kadar kişiliksizdir.

Bi söz vardır :
    etme eşşekle muhabbet ....... :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

10. pfffffff

pfffffff Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Laflarimi calma Cool

Hacim dedigin cileyi 3 4 senedir ceken birisiyim sadece sroda diger oyunlar da haric..

Adamlar sanki analarini sokakta buluyorlar anlamiyorum bu nesneleri bunlara insan deyip de insanlara hakaret etmekten, insanlarin kendinden utanmasindan korkuyorum.Emin ol ne kadar cins varsa da beni bulur.Ama senin yaptigin biraz yanlis.Turk grubunda da kufur var yabancilarda da.Yabancilarda daha fazla derim ben adamlarin sarkilari dahi kufurlu onlarda ana baci kavrami olmaz cinsel iliski yasi 12.Turk toplumlarindan kopup da yabancilarla olmak da pek yanastigim bir dusunce degil..

11. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    Türk arkadaşlarla olunca neler yaşadığımı bir ben bilirim bi de Allah...
    Yabancılara dur deyince duruyor. Bizim insanlarımızda ne var bilmiyorum, ne kadar dil dökersen dök, çaldıkları düdük değişmiyor.

Koskocaman guild notice'de yazıyor " Arkadaşlar lütfen guild ve union içerisinde küfürlü konuşmayalım.Bayan arkadaşlarımız da var." ama bu yazıyı kim tınlıyor. Adamlar küfürsüz cümle kurmayı unutmuş ki ... :lolmuch:
    pm denen şeyden haberimiz yok zaten. Her kavgamızı global ile yapıyoruz. Adam ks yapıyor, pm atıp rica etmek yok, direk globalden adamın anasına sövüyoruz.Belki adam başında değil,ne malum senin ona ks yapmadığın ? Afedersin adam tuvalete gidecek. Global atıyo, " bekleyin 5 dk, tuvalette bi rahatliim gelicem " ne diyim ben bu adama?

Belki sorun bende, hep yanlış kişilere denk geliyorum. En güzel ortamım Greece serverindeydi,ama orayı bırakmak zorunda kaldım. Arkadaş çevrem iş vb durumlardan dolayı oynayamaz oldu. Ben de tek kalınca başka maceralara atıldım.
    Bilen bilir WARCRY unionu nasıldı.Beni de Greece'ten tanıyan tanır. Kimsenin tavuğuna kış demişliğim yoktur. Koskoca serverde kuveytlilerle güzel geçinebilen nadir Türklerden birisiydim,ama arkadaşlarım geçinemezdi.Mecbur ben de arada zevk için kafa tuturdım Razz

Uzun lafın kısası : Oyunu tadında oynamak, kendimize yakışır şekilde davranmak gerek.bunun sadece bir OYUN olduğunun benimseyebilmek gerek Exclamation Idea

12. F@tiH

F@tiH rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elazigleeninde sölemiş oldugu gibi Wildrunner denen terbiyesiz bu serverdaki küfürün başını çekıyor.Duyduguma göre geldigi serverdada saten hiç sevilmesmiş.O ve _Darkness_ her gun birbirlerini globalden hallediyorlar.Konusu yada amacı ne olursa olsun küfür etmeyelim ayıptır :?!!!

13. pfffffff

pfffffff Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ATP daha 5 dk once globalden bizede sovduler, oyuna gelen block ozelligi var Allahtan katil olur insan.

14. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    evet hacım, adamı blockla, sonra da chat penceresini kapat, kasmaya devam popcorn
    Ne uğraşayım elin eğitemediği çocuğuyla.Ben mi terbiye vericem, ben oyunuma bakarım.

15. stalebug

stalebug rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ya global atmakla olmaz bu işler her türlü küfür ederler.En iisi chat pencereni kapıcan.

16. pfffffff

pfffffff Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yanindaysa all dan yazar gene eder o hasta :lolmuch:

17. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bence en iyisi oyunu bırakmak...

18. Leader

Leader rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    aynen...

19. stalebug

stalebug rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    dogru en iisi katil olup öldürmek :mrgreen:

20. Kanya

Kanya rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Size Küfür Edenleri Susturmanın Bir Yoluda Allahına Kitabına Küfür Etmektir, Tabi Globalden..

Not : Tecrübeyle Sabittir. Ben Denedim Sustu..

Not 2 : Tabi Ki Önermiyorum..