Takımı
Galatasaray
Arkadaş çevresi falan zaman kaybı.Az çok tanıyorsundur zaten neyi sever hoşlanır bir süre suyuna gidiceksin önünde tam 1 hafta var keşke benim öyle imkanım olsaydı da 14 Şubat'a denk getirseydim.Bırak kız senden çekinsin sen kızdan değil.Yerinde olsam ne yapar eder 1 hafta içinde bağları güçlendirir 14 Şubat'ta final yapardım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lexium demiş ki:
o zaman daha önce ufuq ve ahmete verdigim eşsiz bi öneri vericem onlar bu yöntemle istedigini elde ettiler:

simdi 3-5 arkadasini toplayacaksin kızlar yaninizdan gecerken veya yan masada otururken arkadaslarina anlaticaksin
-ya maruk geçek yine sevisiyorum ama öle böle degil vuruyorum mala vuruyorum mala.. Sonra babam aradı dedi 2 dk oglum dükana gelsene vsvsvs uydur gerisini iste

bu yöntemle ilgi uyancak kızda sana :headbang:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
Bi sn simdi bi sn. Bu kız yanından gececek ve Lord da kızı beceriyordum ama öyle böyle degil diyecek kız da bundan etkilenecek. Dogru mu anlamısım? :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lexium demiş ki:
o zaman daha önce ufuq ve ahmete verdigim eşsiz bi öneri vericem onlar bu yöntemle istedigini elde ettiler:

simdi 3-5 arkadasini toplayacaksin kızlar yaninizdan gecerken veya yan masada otururken arkadaslarina anlaticaksin
-ya maruk geçek yine sevisiyorum ama öle böle degil vuruyorum mala vuruyorum mala.. Sonra babam aradı dedi 2 dk oglum dükana gelsene vsvsvs uydur gerisini iste

Şuan Gülüyorum makara: makara: makara: makara: makara: ne zaman önerdin bunu bana :D kayıtlara bakıyom şuan :D makara:
@lord
kardeşim sen sanal yoldan muhabbeti bi geliştir gerisi gelir :wink1:

@lexium
sonra kiz bakicak bu cocuk playboy cevresinde cok kiz vardir ona guven olmaz..

@ nina

yani kiza soguk davranip aslinda derinden mi etkile diyosun

Wax Whine demiş ki:
Lexium demiş ki:

Bi sn simdi bi sn. Bu kız yanından gececek ve Lord da kızı beceriyordum ama öyle böyle degil diyecek kız da bundan etkilenecek. Dogru mu anlamısım? :D
aynen öle bro :headbang:

@ufuq
la ahmetin işini hallederken msnde söledimya ikinizede hatirlamiyomusun

Lexium demiş ki:
@ufuq
la ahmetin işini hallederken msnde söledimya ikinizede hatirlamiyomusun

yaşlılık :D
@lord
sen bu özgüre uyarsan yarı yolda kalırsın :D
Direk yüzüne senden hoşlanıyorum de :D

direk yüzüne söylersen hoşlanan taraf kız tarafı bile olsa ters tepme olsaligi cok yuksek.
Sen bırah ufuqun önerileri beni dinle :headbang:

Abı kusura bakmayın ama 1 2 kısı harıc harbı bitmissiniz yani daha o kadar yaslanmadınız be nasıl fıkırler cıkıyo oyle:D

Her zaman kendin ol. Başkası olmaya ya da başka biriymişin gibi davranmayı sakın düşünme.Sınıftaki muhabbeti dışarı taşımaya çalış. Onu sınıf dışında gördüğünde bir selam ver. Hal - hatır sor. Yavaş yavaş konuşmaya başlarsınız böylelikle sonra telefonunu istersin vs... Sevdirme işine gelince bu zamanla olucak birşey hadi beni sev diyemezsin kimseye ve kim pat diye durduk yere sevmez seni. O yüzden bence izin ver onun seni tanımasına. Eğer tanıdıkça seni seveceğine inanıyorsan hemen yarın sınıf dışında onu gördüğünde bir selam ver :kalp:

Not: Verilen cevapları okumadan attım bunu :muck:

yok öyle hoşlanıyorum yada türlü oyunlarla kızı etkilemek zor olur
yacağın şey cok basit okul sonrası seninle bir konu hakkında görüşmem lazım deyip bir cafeye çağırırsın
duyguları anlatırsın ama ben senden bir cevap beklemiyorum sadece beni tanımanı istiyorum dersin yani çıkmak değil de arkadaş olarak düşün dersin
Eğer ona bir süre sonra kendini sevdirirsen zaten olay bitmiştir ve uzun süreli bir ilişki sahibi olursun
ama gidip hoşlanıyorum dersen ya evet ya hayır cevabı alırsın
Evet alsan bile birbirinizi tanımadığınız için kısa süreli bir deneyim yaşarsın

E0N

rank8
Lordzek demiş ki:
Ya kahve alirim almasina da iste kiz benim ondan hoslandigimi bildigi icin problem var benim tarafimdan. Kiz tersleyebilir ben onla muhabbet ederken vs. Bende konusmaya cekiniyorum.

Hiç bi kız terslemez hacım cok özel bi durumu yoksa hiç çekinme :) sen dene eger gönlü varsa zaten sana yakalayabilecegin fırsatları yaratır

Lexium hayatında hiç elin kız eline deydimi len ? :D O nasıl taktiktir öyle :D

Ps:Yorum yapmayacağım küçük playboy yakıştıramadım sana :D Playboy adam aşık olmaz miker geçer :D Ama zor hatun severim kovalamak istiyorum diyorsan; Bütün muhabbeti kes bi süre hiç takmıyormuş gibi yap sonra o zaten kendisi gelir. Gelmesse hiç senin olmamıştır :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Addicted demiş ki:
Lexium hayatında hiç elin kız eline deydimi len ? :D O nasıl taktiktir öyle :D

Ps:Yorum yapmayacağım küçük playboy yakıştıramadım sana :D Playboy adam aşık olmaz miker geçer :D Ama zor hatun severim kovalamak istiyorum diyorsan; Bütün muhabbeti kes bi süre hiç takmıyormuş gibi yap sonra o zaten kendisi gelir. Gelmesse hiç senin olmamıştır :P
adsfasdf Emre sen gel bana da sacları kestirelim :D

hahah kanka perşembe günü gaziosmanpaşa taraflarında olucam beraber vurduralım 3 e :D Benimde bayaa uzadı :D

Abi espiri yapmıştım kimse anlamadı daral:
Google a gecen yine sevisiyorum yazın

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

kızla bir şekilde sürekli iletişim yolunu bul (facebook,msn,sms). daha sonra kızla sıkmayacak şekilde muhabbet et. zaten böylelikle kızla okul içinde birbirinize yaklaşırsınız. daha sonra sen durumu izah edersin. gerisi takdiri ilahi :D

TillDoomsDAY demiş ki:
bu kızlara ne diyeyim konuları neden en az 4 sayfa oluyor acaba ? Çok mu bilgiliyiz yoksa herkes mi cahil :think:
Konu Kız olunca herkez ilgileniyor :D bu durumda bir çok kişi vardır :rolleyes1:

Yukarı Alt