Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Malum bugün Mevlid kandili
Sabah dersanedeki rehber hocam aradı: "Uğurcum bu akşam felanca camide beraberiz. Namazı kılıcaz ve sonra size bir sürpriz."
Tamam hocam gelirim dedim. Neyse akşam oldu, ben de hocamın bahsettiği camiye doğru yol aldım. Namazı kıldık ve çıktık. Sıra hocanın sürprizine gelmişti. Nihayetinde hoca bizi spangle :think: yemeye götürdü :P Yedik içtik hoca hesabı ödedi çıktık pastaneden. Aklıma annemle babam geldi. Dedim şimdi beni bekliyorlardır. Ben de şunlara bir sürpriz yapayım dedim ve daldım bi markete. 2 kutu pişmaniye aldım(bayılır bizimkiler). Düştüm evin yoluna... Eve geldiğimde bizimkiler TV izliyorlardı. "Oğlum nasıldı tatlı?" (direk girdiler konuya :D) "İyi baba, bildiğin tatlı işte." Montumu çıkarma bahanesiyle salona çıktım ve aldığım pişmaniyeleri getirdim: "Sizi de unutmadık." Tabi ikisi de çok sevindi. Sarılıp öpme faslından sonra açtılar yemeye başladılar. O sırada babama bişeyler oldu. Adam deli gibi öksürmeye başladı. Paldır küldür hastaneye gittik. Önemli bişe var sandım önce, baya korktum. Sonradan öğrendim ki pişmaniye babamın boğazında kalmış :D "Ulan bi daha da senin elinden bişey yersem." lafları eşliğinde eve doğru yürüdük...
Böyle bir kandil geçirdik, paylaşmak istedim.
Herkesin kandilini kutluyorum tekrar :muck:

Yukarı Alt