Daha Başlayalı 3 Gün Bile Olmadan Böyle Birsey Oldu İlk Başta Girdiğimde Çoğu Kişi Konuşmak İstemedi Sadece Crown Yardım Etti Ona Burdan Saygılarımı Sunarım :beer:
Simdi Gelelim Olaya
İlk Baş Aslında Şüphelenmıstim.. Yabancı partilerine girdim Hiç Biri Böyle Birsey Yapmadı Hepsi Dakikası Dakikasına Kastı Ama Şimdi Bana Bunu Yapan Bir Türk.. Bunun Gibi Cahil Kişiler Yüzünden Daha Çok Küfür Yicez.. Onlar Yapıyor Bize Küfürler Geliyor :? :? Şimdi Resimler Konuşsun..

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Resimler görünmüyor bende ?

"Ve Hemde Türkten" demen yanlış zaten bu işi yapanlar çoğunlukla Türk.

Çocuklar 6-12 zeka yaşı döneminde bu yaptıklarının akıllılık olduğunu sanarlar. lakin bu evreyi atlattıklarına hatalarının farkına varırlar (%90'ı farkına varmaz) ve akıllı uslu biri olarak yaşantılarına devam ederler :P

TwiLighT demiş ki:
Çocuklar 6-12 zeka yaşı döneminde bu yaptıklarının akıllılık olduğunu sanarlar. lakin bu evreyi atlattıklarına hatalarının farkına varırlar (%90'ı farkına varmaz) ve akıllı uslu biri olarak yaşantılarına devam ederler :P
Roman Yazdın Sanki :mrgreen: Param Gitti Ona Üzülmedim Ama Bu Yaptıgı Cok Kotu Bırsey benımle bırlıkte yabancılarda vardı Yarın Yıne Turklere Kufur Lanet yadırcaklar Boyle Yapıyorlar Sonra Kufuru Biz Yiyoruz :think: :think:

Crown demiş ki:
Resimler görünmüyor bende ?

"Ve Hemde Türkten" demen yanlış zaten bu işi yapanlar çoğunlukla Türk.[/ :thumbsup: quote]
Katılıorum Genelde Turkler Cogunlukla Bu isleri Yapiorlar..

bırak kardeşim sevaba girsin ramazan ramazan =) harbi böyle motheri kassar olanlar var ya ulan adam soyacaksan ramazan ramazan nniye soyuyon bırak ramazan bitsinde soy XD

750 K nın da hesabı olurmu yaw :) ımseolgun un sahıbı sanırım su an S3MUM DIYE BI CAHRDA oynuyo

Yukarı Alt