Ewt blockladı Gm Ra bu gece 03:00 sularında 2 ay emek verdıgım charımı multı client deyıp banladı.. 2 dostumla Rock ile baslayan charlar acıp yuksek lvl olduk dıye son bahanesını uydurdu blockladı. Konuşmak imkansız ne desem dınlemedı neymıs yalancıymısım bebekmısım yok efendım gereksızmısım. Adama dıyoruz senın serverıne para yatırıyoruz adamın cvbı ben seni serverımde ıstemıyorum hop block. Bu da son damlaydı tek elımde kalan 2 dost çaça ve furki.. Oyunda benı tanıyanlar unıondan ve guıldden cıkabılırler çok ugrastık cok kişi ban yedi.. yenıden basladılar yenıden yanlarında olalım dedık ama bızıde banladılar ne bot ne multı nede baska bırsey tek neden TurkArmy ^^ tek neden Türk olmamız sankı sadece bız no dc ıcın loader kullanıyoruz.. ama elden gelen birşey yok adamlar turklere kıl. neyse anlat anlat bıtmez bu hikaye . Son olarak benden bir tavsıye o servera gıdıp sılk alacagınız yerine 15 tl ye gidin swsro id alın..
Swsro geciyoruz bır ıkı kısıyle gelmek isteyenler varsa beklerız veya orda olanlar varsa aralarına bızıde alırlarsa mutlu oluruz. Biraz uzun belkı saçma oldu ama block sonrası bunları yazabıldım.
Herkese tekrardan iyi oyunlar kolay gelsın... RockLady (metin)

Elvada ZSZC ewt Ben Furkan BesiktasLee / RockUnique ZSZC ilk 98+7 weaponları basan sw de 3. 100 olan en çok unique kesen chara ssahipdim Ama Birgün Botla girdim ama Botda olmadıgım Elle kasdıgım Halde bot sro db party açdı ve Gm görü görmez banladı server de ondan sonra Sro db party yüzünden banlanan olmadı (e) harfine basdıgınızda yaklaşık 3 4 kşiden biri sro db party olur GM serverde bu nedenden dolayı tek beni banladı dahada kimseyi banlayan olmadı bu nedenden dolayı Arkadaşım RockLady bot kullanmadıgı halde banladı diğer arkadaşım çaça yani UnknowRebeL ide nukeci oldugu için nuke atıp manyaga sekmesi nedenile banladı anlıcanız bu ŞEREFSİzler Türklerden gıcık alıyor banlıcak neden arıyor Biz oyunu bırakdık Emeğimizi yıkdı Gm kaç aylık ilk lv 100 beni banladı geçmiş olsun bırakdık oyunu Swsro vip e geçiyoruz Bizle gelen bütün arkadaşlara teşekkrler.. ama çok değerli dostlar kazandım bu iş burda bitmişdir görüşürüz.
Türklere Tavsiyem bırakın o Oyunu elinde sonunda sizide banlıcak türklere kıl oluyor gamemaster
para yatırmayın o ŞEREFSİZLERE tşkler görüşürz
Fembria:name SakuraLEE BakuraLEE
swsro1:name SBakuraLEE
Ecsro nomi:CooLBassThe
ZSZC:BesiktasLee RockUnique

next swsro2

ßen UnknowRebeL eed BesiktasLee kardeşimin dedigi gibi arkadaşım geLmişti ona carı göstereyim dedim qirdim kasmaya qittimde gm yanıma görünmez olup gelmiş botta degiLdim tam moba wururken manyang spawn werdi we 2 dk icinde kalkıp carımı soydum

100 olmak nasip oLmadı benden size bi dost Tawsiyesi '' Sakın o Oyuna Para yatırmayın '' eLbet 1 qün sizzede uyqun bi bahane bulup banLıcakdır

+7 yi takamadım yanarım yanarım ona yanarım 41Power41 kardeşime tüm itemLerimi dewrettim

hepiniz hakkınızı heLaL edin SwsrO geciyoruz

RockLady:Metin BesiktasLee: Furkan

sayqıLarımLa qörüşmek üzere

Ewt çok guzel geçirdiler ^^ kesınlıkle tavsıye etmıyorum o oyun daha betayken basladım str glavie 2 gap gitmeme ragmen 2. 100 olan kısıydım BesiktasLee l3LoodDewiL l3LoodMarry UnknowRebel Sancak daha neler neler hep yenıden basladık ama olmuyor arkadaş olmuyor. Sancak hotan kasada bekledıgı ıcın ban neymıs botların durdugu yermıs bak bak olaya gel. BesıktasLee pt form acmıs diye ban 2 gun sonra %100 ban nedenı olan srodb pt sı artık banned nedenı deıl.. UnknowRebel bak sımdı en komıgı bu adam nuker mal gm bunu bılıyor gorunmez gelıyor yanına tam moba dalarken manyang atıyor nuke abı seker yanı bılmeyen yok deılmı hele kı gm manyanga seker manyang unknowa vurur unknow ölur gm nın dedıgı söz : god by bot! . Benımkıde multı clıent oldugum ıcın block 2 pc var evde kardesımle oynuyorum + oalrak hepımızın nıck Rock la baslıyor gm nın bana dedigi: nasıl 3 charıda yuksek lvl yaptın ve kasıyorsun? mantıga gel . Sonuc bu o oyun oynanmaz butun gm ler ıbne adam para yatırsada banlıyor yatırmasada sankı isro ak bot kullanmıcaz duzme bi server neyse bu kdr yeter xD kolay gelsın..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
way be uzun uzun yazmışsınız öncelike çok teşekkürler bu güzel açıklama için hep diyorum isro'ya gelin rahat edin diye bu serverlar böyle fevri oluyor, geçmiş olsun hepinize :kalp:

ya sro ya werdiqim önemi su hayata werseydim waLLa cok sey sahipdim suan 7-24 pcdeyim arkadaşLarda öyLe ban yememek icin eLimden geLeni yapıyordum sabah 9 öqlen 1-2 ciwarı kalkıp pc gecıyordum resmen dısarıdan soqumustum arkadaş faLan yokdu yani boş iş bunLar sro falan hikaye adamın beynini yer bu oyun xD :headbang: :thumbsup: :beer: :byes:

Gecmiş olsun metin-burak ve dıger ban yıyenler bu oyunda hep turklere karsılardı tek ben kaldım sıra bana geldı galiba :) VodkaKheS nasıpde varsa ban yemek yerız np tekrardan gecmıs olsun..........

extraloob demiş ki:
way be uzun uzun yazmışsınız öncelike çok teşekkürler bu güzel açıklama için hep diyorum isro'ya gelin rahat edin diye bu serverlar böyle fevri oluyor, geçmiş olsun hepinize :kalp:
Bende bu gün ban yedım ohoo hemde 15 günde 88 lv oldm bi 10 gün daha 100 olacak pislk banladı isro dönüorum abi.

ps: gecmıs olsn NameYokAq

Yukarı Alt