1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Bir Genius ürünü daha: G-Shot 900 V2


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.463
  Beğenilen Mesajlar:
  365
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Bir Genius ürünü daha: G-Shot 900 V2


  Yeni yıla ürün yağmuruyla giren firmalardan birisi de Genius. Firma, yeni ürün haberlerini birbiri ardına duyuruyor. Bugün yer vereceğimiz ikinci Genius ürünü, bir fotoğraf makinesi.

  Genius'ın G-Shot 900 V2 ürünü, daha önce web kamera türü ürünler sunan firmanın bu sefer tam anlamıyla bir fotoğraf makinesi sunması açısından ilginç bir ürün. Firma, 9 Megapiksel alıcılı, kompakt yapıda bir fotoğraf makinesi tasarlamış ve uygun fiyatla piyasaya sunmuş.

  CMOS teknolojisini kullanan bir görüntü algılayıcıya sahip olan makine, arka yüzünde 2.4" büyüklüğünde bir renkli ekrana sahip. Makine, benzer ürünlerde yer alan farklı çekim modlarına sahip. Zoom olanağı dijital olarak, 5x düzeyine kadar sağlanmış. Depolama için SD tipi bellek kartları kullanılıyor ve 16 GB'a kadar kapasite destekleniyor.

  Hareketli görüntü de kaydedebilen makine, üzerinde dahili bir mikrofon taşıyor. Hareketli video kayıt çözünürlüğü 720x480 ve 640x480 olarak belirtilmiş. Ayrıca ürün, web kamera modu da destekliyor.

  Giriş düzeyi bir dijital fotoğraf makinesi için uygun özellikler sunan G-Shot 900 V2, kullanıcılara 110 TL fiyatla sunulmakta.


  [​IMG]