TiM

rank8
Güzel bir nuker OlmasI Lazım Elinizde ve lvl 45 46 47 48 olması lazım kastıracagınız carınız ve nukeri Tbotla oyuna sokuyoruz ötekınıde sro_loader la ve expaylaşımlı itam paylaşımsız party kuruyoruz trace atıyoruz yüksek lvl li carımıza nuker sonara tek atmalı ezik carınız 45 46 47 48 lvl olmalı ve 8 gap sp farm olmalı pree olmalı silver veya gold bakmışsınız kı aaa oda ne 8 k sp Ama preticket süre bittimi hiç ex gelmıo :mrgreen:
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

TiM

rank8
Nervous demiş ki:
glavıe skıllerı acık elınde blade shıeld var ne ayak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
boşa farm yapmıoz blade oluoz blade 40 da ama sikiller acık degil 300 tanede sikil sıfırlama topladım 30 tane sikl sıfırlama şansım var bide power lvl den 10 m kazandım ayrıetten :mrgreen:

TİM demiş ki:
Nervous demiş ki:
glavıe skıllerı acık elınde blade shıeld var ne ayak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
boşa farm yapmıoz blade oluoz blade 40 da ama sikiller acık degil 300 tanede sikil sıfırlama topladım 30 tane sikl sıfırlama şansım var bide power lvl den 10 m kazandım ayrıetten :mrgreen:
he ozmn ıyı

SonSAHNE

Bilgiliyim
aslında fake olabilir ama sağdaki direk skill koymak için kalan boş yerlerdede glavie skilleri var Wink adam belkide glavier olacak ilerde :lolmuch:

TiM

rank8
S0NS4HN3 demiş ki:
aslında fake olabilir ama sağdaki direk skill koymak için kalan boş yerlerdede glavie skilleri var Wink adam belkide glavier olacak ilerde :lolmuch:
Zaten glavier im ama sp kasıomkı hemen dönem blade şidmi kapattım sp farmmı:D10 k sp kastım ama yetmedı meret birazda sıfırladım oda yetmedı neyse 0 gap oldu sonra bidaha yaparım :mrgreen:

ben 80 lvl de 9 gapla premium+sp ticket la mage lerde bir günde 7k civarı kasıyodum demekki bizim yaptığımız farm değilmiş Confused

TiM

rank8
Pennywise demiş ki:
ben 80 lvl de 9 gapla premium+sp ticket la mage lerde bir günde 7k civarı kasıyodum demekki bizim yaptığımız farm değilmiş Confused
Benım car lvl 48 di ogün şimdi 50 oldu o ayrı konu sonar kestım 8 gapla 8 li party kurdum ben kesmedım 75 lvl biri kestı sabaha kadar arknın carını aldım 2 car actım sabaha kadar 8 k :mrgreen:

Yukarı Alt