Advance demiş ki:
Olayı anlamayan arkadaşlar için
Adamın charında e-mail koruması yokken charı çalınıyor ve çalan kişi e-mail koruması koyuyor ve arkadaşımız şifreyi eline geçirdiğinde bu hâle getiriyor :)
Teşekkürler :muck:
SarkoLata demiş ki:
Advance demiş ki:
Olayı anlamayan arkadaşlar için
Adamın charında e-mail koruması yokken charı çalınıyor ve çalan kişi e-mail koruması koyuyor ve arkadaşımız şifreyi eline geçirdiğinde bu hâle getiriyor :)
ben olsam novaları yeni bir accounta atar çarı pk yapar spsini bozardım silk itemleri de npcye bu arkadaş sroyu bırakacak sanırım iyi yapmış . :)
Aynen madem oynamıcan al itemleri sat para karşılıgı baksana nova + Fb summer6:

gerçekten chara yazık olmuş.
yalnız server isroya benzemiyor herkesin elinde sun baksanıza başka sro falan olmasın bu (:

adam hakkını vermıs ben olsam bende aynısını yapardım charı 15lv pk ıtemlerı bırakırdım lakın bazı mallar var charı saoycam derken sadece ustundekı ıtemı alıp storageye ugramayan ve guıld bankaya bakmayanlarda var.Hırsızlıgı bıle duzgun beceremezler :)

NiNCaSu demiş ki:
adam hakkını vermıs ben olsam bende aynısını yapardım charı 15lv pk ıtemlerı bırakırdım lakın bazı mallar var charı saoycam derken sadece ustundekı ıtemı alıp storageye ugramayan ve guıld bankaya bakmayanlarda var.Hırsızlıgı bıle duzgun beceremezler :)
yapmisin ki biliyon haci makara: (Saka)
Ps:Ya cidden yazik olmus adama ya :S

Xanthos demiş ki:
TheCunninG demiş ki:
McCappy demiş ki:
ben üzüldüm videoyu izlerken nasıl bir hırstır bu nasıl bir vicdansızlıktır anlamıyorum :@
aynen
Üzülecek bir şey yok. Yabancılar içn bu bir oyun,Türkler için yaşam tarzı,hayat kaynağı.. Oyunu oyun gibi kabullendikleri için kaybettikleri herhangi bişey yok
aynen avrupada fln belediye çöpçüsü maaşı 5 milyar fln bu adamlar için bi char almak sakız almak gibi

Takımı
Galatasaray
bu da oyuna çok para bağlamanın ne kadar zararlı oldugunu gösteriyor.Elle tutulamayan şeylere para ödemem.

Yukarı Alt