Evet arkadaşlar char benimdir esas charımla arkadaşlarıma ong farm yaparken bi tanede kendime açtım otursun bi kenarda diye kasmaya başladık 1-2 saat kastık o arada taxi ye başka kişileride aldık güzel güzel kasarken bi tane eleman geldi yanında farmerlarıyla ve ks yapmaya başladı ilk başta insan gibi ks yapmamasını söyledim ks yi kesmediği gibi cevapta vermedi ve benimde tepemin tası attı artık ve sonuç

normalde böyle bişey yapmam ama gerçekten çok sinirlendim(( NOT: adam botta olduğu için boşa 1-2 saat ölü charlara sp kastı :coffee: )) hikaye gibi oldu :headbang:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
nasılsa farm charı demi canın sıkılınca pk ol hem aslında iyi fikir bile olabilir :D 1-27 arası git gold bot öldür sora gel kapı önünde exp düş

emeqLi_b0w demiş ki:
nasılsa farm charı demi canın sıkılınca pk ol hem aslında iyi fikir bile olabilir :D 1-27 arası git gold bot öldür sora gel kapı önünde exp düş
goldbot güzel fikir birazdan dener fotoğraflarını koyarım zaten o chardan hayır gelmez bi daha :D
not: teleport yapamadığım için yapmıcam :P

odesca demiş ki:
emeqLi_b0w demiş ki:
goldbot güzel fikir birazdan dener fotoğraflarını koyarım zaten o chardan hayır gelmez bi daha :D
pk olunca yanlıs exp gitmior sp de gidio bunuda hesaba katın bi ölüşünde tüm sp gidio :thumbsup:

srocucocuq demiş ki:
odesca demiş ki:
emeqLi_b0w demiş ki:
pk olunca yanlıs exp gitmior sp de gidio bunuda hesaba katın bi ölüşünde tüm sp gidio :thumbsup:
zaten o char ı bi daha oynamıcam ama ben orda 2-3 kere öldüm 20 60 fln gitti tümü gitmedi yani :P

Yukarı Alt