Nasıl Olmuş ?

• -Yazma bir daha kalemi de kır

Votes: 3 13,0%
  • -Beğenemedim.

Votes: 0 0,0%
  • -Eh işte idare eder

Votes: 2 8,7%
  • -Beğendim.Ama çok daha güzellerini yazabilirsin...

Votes: 12 52,2%
  • -Sen yazmış olamazsın bunu. xD

Votes: 6 26,1%

• Total voters
    23
carwen demiş ki:
İşte burası beni anlatıyor Berkay
Her geçen saniye kendini avutmaya çalışsanda olmaz
Başaramazsın…
Yapamazsın işte kandırma kendini
Düşünmemeye çalışırken bile onu düşünürsün
Acaba beni hala seviyor mu ? diye…
Aldığın cevap hayır olsa bile devam edersin
Onunla tekrar başlamak için umut etmeye
Sonra umutların da biter bir yerde
Bir süre sonra anlarsın o çoktan unutmuş

Çok teşekkürler arkadaşım, artık içime atmak yok, zaten bu zamana kadar kendimi kandırmaktan başka bi şey olmadı, seviyorum hala işte seviyorum...
Aslında herkes bu konuda kendinden bir parça bulabilir...

Açıkla duygularını olumsuz cevap duymaktan korkma.Sonra benim gibi kafayı yersin. :muck:

Quensis demiş ki:
Lox Lotuss demiş ki:
Gerçekten süper yazmışsın. Helal olsun vallaha. Umarım o da seni anlar.

Ah ulan ah! Nedir bizim bu kızlardan kadınlardan çektiğimiz!
Anlamaz malesef anlayışı kıt biraz :|

SePPuKu demiş ki:
Lithium demiş ki:
Süper yazmışsın :)
Kendi yorumlarını yazamıyor musun ? Yoksa senin fikirlerin ve düşüncelerin yok mu ? :?
Şöyle söyleyeyim gece gece efkarlandım. :detective: :D

Abi eğer hissettiklerini gözlerine baka baka söyleye miyorsan, " Seni Seviyorum! " diyemiyorsan. Sen bir hiçsin arkadaşım. Hacım Gerçek Aşk aynen budur. Süper açıklamışsın tekar sağol. :muck:

carwen

Bilgiliyim
Berkay çıktım ben onunla tam 3 sene, sonra ayrıldı benden sınıf arkadaşımla çıktı, ve 2 sene oldu ayrılalı hep unuttum diyorum kendi kendime ama arkadaşımla birlikte olmasına rağmen hala biliyorum ki seviyorum onu.

carwen demiş ki:
Berkay çıktım ben onunla tam 3 sene, sonra ayrıldı benden sınıf arkadaşımla çıktı, ve 2 sene oldu ayrılalı hep unuttum diyorum kendi kendime ama arkadaşımla birlikte olmasına rağmen hala biliyorum ki seviyorum onu.
Senin durumun çok daha zormuş ya.Sabır gerektiriyor... :|

Bilader bugün kavga ettik kafaları yiyecem , sigarayı bırakmak içinde uğraşıyorum kafam çok bozuk,sinirliyim zaten.1 haftadır tekrar sevgili olduk.Diyorum ki 4 gündür yarım saat bile beraber takılamadık, sadece okulda görüşüyoruz bana 2 saatini ayır beraber vakit geçirelim...Suçlu oldum ya ...Yetmiyor ya okulda tenefüslerde görüşmek , akşam telefonda konuşmak yetmiyor zaten bunları ben normal kız arkadaşlarımla da yapıyorum ama yetmiyor o gözlerinin içine baka baka "Seni seviyorum" demek istiyorum ama okul ortamı müsait olmadığı için yapamıyorum...Şuanda ben burda kendimi yiyorum hanfendi arkadaşlarıyla sinemada...Allah Kahretsin ki şuanda burdayım ve kavgalıyız...Siz söyleyin sevgilinizle okulda tenefüslerde konuşup,akşamlarıda telefonda muhabbet ederek sevgili olduğunu hisseder misiniz ? Bu sanal aşkı aşmaz...Bunu söyledim diye kavga çıkardı ... Ben dedim sana sarılmak istiyorum,sevgimi belli etmek istiyorum...Okulda olmaz diyor!Ee nerde olacak bu olay ! Oh be açıldım 8O :? :cry: :roll:

ARK0 demiş ki:
üff iyice duygusal'a bağladım ben kendimi ya noluyor bana :cry:

eline sağlık hacım süper olmuş :muck:
Duygusallık iyidir ama abartmamak lazım. :coffee:

DreamOn demiş ki:
Bilader bugün kavga ettik kafaları yiyecem , sigarayı bırakmak içinde uğraşıyorum kafam çok bozuk,sinirliyim zaten.1 haftadır tekrar sevgili olduk.Diyorum ki 4 gündür yarım saat bile beraber takılamadık, sadece okulda görüşüyoruz bana 2 saatini ayır beraber vakit geçirelim...Suçlu oldum ya ...Yetmiyor ya okulda tenefüslerde görüşmek , akşam telefonda konuşmak yetmiyor zaten bunları ben normal kız arkadaşlarımla da yapıyorum ama yetmiyor o gözlerinin içine baka baka "Seni seviyorum" demek istiyorum ama okul ortamı müsait olmadığı için yapamıyorum...Şuanda ben burda kendimi yiyorum hanfendi arkadaşlarıyla sinemada...Allah Kahretsin ki şuanda burdayım ve kavgalıyız...Siz söyleyin sevgilinizle okulda tenefüslerde konuşup,akşamlarıda telefonda muhabbet ederek sevgili olduğunu hisseder misiniz ? Bu sanal aşkı aşmaz...Bunu söyledim diye kavga çıkardı ... Ben dedim sana sarılmak istiyorum,sevgimi belli etmek istiyorum...Okulda olmaz diyor!Ee nerde olacak bu olay ! Oh be açıldım 8O :? :cry: :roll:
Vallahi sizin okulu bilmem ama biz okulda gayet rahattık elele de geziyorduk yani sorun olmuyordu. :|

Ama haklısın sanal aşkı geçmiyor sağlam olmuyor o şekilde. :?

Titus Pullo demiş ki:
eee tamamen doğal ve yaşamın vermiş olduğu tecrübe ile dökülüyor bu sözler yürekten kaleme
Aynen öyle oluyor. :muck: :kalp: :muck:

Zaten pro değilim normaldir belki bu ama cümlelerim basit görünüyor galiba. :popcorn: :roll:

Muhteşem olmuş dostum harika, hemen msnden ayarlamaya çalıştığım hatuna attım :P .

Birileri kulağıma aşk sözcüğünümü fısıldadı .. Bu bedevi neden yollara düştü sanırsınız . Aşkı son noktasına kadar yaşayıp terkedilmek nasıl bir duygu anladıktan sonra , yaşama sevincinin içinde yeşermesine izin veremez hale geldi .. yaşarken ölmeyi hissedenler ailesine katıldı . şu an aranızda olduğu için ve içini bir nebze olsun dökebildiği için çok mutlu ^^, ...

ps ; şiir muhteşem ötesi yüreğine sağlık :)

Yukarı Alt