İslam'ın en mükemmel ve doğru din olduğu "moleküler" olarak saptandı.

Japon bilim adamı Masaru Emoto, su molekülleri üzerine yaptığı araştırmalarda Kuran okurken veya hoca ezan okurken, sudaki moleküller meydana gelen titreşimle mükemmel bir altıgen dizilime ulaştığını saptadı.

Emo kısa bir süre önce Mısır'a giderek Kahire Üniversitesi'nde yaptığı araştırmanın sonuçlarını meslektaşları ile paylaştı. Mısır devlet televizyonunda Japon bilim adamının elde ettiği bulgular profesörler tarafında tartışmaya açıldı. Kuran okunurken suyun nasıl değiştiğini tartışan bilim adamları, insan vücudunun % 70'inin sudan oluştuğundan yola çıkarak İslam'ın en doğru din olduğu sonucuna vardı. Ayrıca Kuran okuyan ve Allah'a duan eden insanların huzur ve mutluluk duymasının sebebinin de bu olduğu öne sürüldü. Bu konuda daha fazla araştırmalar yapılması gerektiğine işaret eden Mısırlı akademisyenler, Kuran sesinin su moleküllerini değiştirmesi ile ibadet edenlerin şiddetten uzak durması arasında da bir bağlantı olduğunu savundu.

Ps:Bazı Arkadaslar Yeri Burası Deqıl Diyicek Yalnız 1-2 Gun Burda Dursun Haberlere Kimse Bakmıyo. :wink1:

Bilim adamlarıanca fark ettiler...

Her gece dua ederim hiç kimseye birşey olmasın diye...

+charlarıma birşey olmasın diye :D Sabah kalktığımda sapa sağlam bulurum charlarımı bir gece dua etmemiştim sabah kalktım 45 lvl nukerde parayı birde peti çalmışlar çok şaşırmıştım o gün.

Xplosive

Bilgiliyim
Çok güzel bi dinimiz var. İslam dinini tam anlamıyla yaşayan birisi sosyal hayatta asla aksaklıklara uğramaz + ahireti de güzel olur. ^^

Journalist

Aileden
ne alakası var şimdi suyun kuran okunurken titremesiyle altıgen oluşmuş vb vs... o zaman arapçamı kutsal dil oluyor adamlar kuran'ı kerim aksanıyla arapça küfretse yine aynı şey oluşur o zaman bu bağlamda arapça küfürdemi kutsal :D sadece mısırda çıktığı için mısır devletinin bir iç oyunu olabilir büyük bir ihtimal ki mısır öyle bir ülke zaten devlet televizyonunda yer almış haber...

hem belkide o altıgene benzettiği şey Davut'un yıldızı ne yani olamazmı çok saçma pfff uzatmıyacağım böyle anlamsız ilmi bir kanıtı olmadan atıp savuran sözde bilim adamlarına çok fena tav oluyorum...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dinler arasında bir kıyaslama yapacak olursak zekam doğrultusunda islam derim ama mantıklı bakınca deizm diyorummm ahahaha :D :P

BlooDrunk demiş ki:
Bilim adamlarıanca fark ettiler...

Her gece dua ederim hiç kimseye birşey olmasın diye...

+charlarıma birşey olmasın diye :D Sabah kalktığımda sapa sağlam bulurum charlarımı bir gece dua etmemiştim sabah kalktım 45 lvl nukerde parayı birde peti çalmışlar çok şaşırmıştım o gün.
:lol: :lol: :lol: :lol:

geçiniz.com isteyen istediğine inanır. orta çağ avrupasında insanlar şarabın içine fare düşse o şarap içilir mi diye tartışırken fatih istanbul'u kuş atıyordu. şuanki göstergelere baktıgımızda durum tam tersi. :wink1:

O zaman kuran Türkçe veya arapça hariç herhangi bir dilde okunduğu zamanda aynı tepkiyi verebiliyormuymuş ? Vede Kuran okunduğu zaman o 6genin oluşması en doğru din olduğu anlamınamı geliyor ? (Kesinlikle yanlış anlaşılmasın herkezin inancı kendi içindedir ve ona göre doğrudur ) Ben müslüman değilim fakat biri gelipte karşımda en doğru din müslümanlıktır seninki boşta diyemez.İnsanların inançları kendileri için doğrudur ama diğer bir inançtanda üstün değildir.

daha nasıl saçmalıccaklar acaba:D
bi kere japon bilim adamı mısıra gidip ezan okunurken suyumu incelemiş ^^ burda daha gülmeye başladım :D hem suyun 6 gen olması neden iyi bişeyki :D belkide ezan okunurken 6gen oluşması çok kötü bişey ki öyle bişey olmaz :wink1:
hem bu su ilk dinden itibaren var islamdan önce hıristiyanlık döneminde niye yoktu allah o zamanki hırıstiyanları sevmiyomuymuş?

gerçekten saçmalıolar Deli zırvası şeyler kaç yüzyıllar önce olan şeylere sorgulamadan inanamak bana göre değil...
geçen bi şarkı dinledim grup571 - Namaz (herkese tavsiye ederim izlesin:D) diyoki bize verilen görev 5 vakit nmz onun haricinde sorulmaz nasıl neden... Beyin yıkanıyor resmen..

Yukarı Alt