sleepydragon demiş ki:
ben de şu alan bölümlemelerini anlamadım . Format atacağımız diski bölüp sonra tekrar biçimlendirip tam boyutunu mu yazıcam ? mesela c ve d yi formatlicam ikisini de bölümlenmemiş alan yapsam sonra 2 sini de biçimlendirsem sonra nolcak oof of :D
tavsiye etmem, yavaş olur o dediğin şey.

en hızlısı: önce format at, sonra bilgisayara daha hiçbirşey kurmamışken biçimlendir.

ya ne mutlu kı jason gıbı modutorler var bu kdar kolaylık yaratıolar bu arada extraloob da yanı okan abime ne mutlu kı bıze bole 1 sıte actı cok sagolunn extraloob ve ekıbıı...............

peki bu formattan sonra driver lar nolcak onlar olmadan pc pek fazla işlem qörmez

yaw ben format attım ama windowsu 30 qun içinde etkınlestır dior yardım pls :buddha:

ahmet48 demiş ki:
yaw ben format attım ama windowsu 30 qun içinde etkınlestır dior yardım pls :buddha:

Windovs un eğer lisanlı ise sağ altta anahtar çıkar ordan tkla internet üzerinden ne kendilinden yapar eğer lisanslı deilse Legal Xp prog kullan geçer :D

Jason Abi.. Ben de... Atıcam.. Ama Pc BOş Kalcak.. Şimdi sen bAna... Söle.. Pc ye Gerekli Bazı Linkler.. Versen Mesela.. Windows Media Player.. Nero.. Smart.. Gibi.. Vb.. İşte.. Versen Onları Cd ye Çekcem.. SOnra... PC ye Format.

jason saol allah seni basımızdan eksik etmesın snn sayende format attım pcye :muck:

Yukarı Alt