Bilgisayarınız Bozulursa Ne Yaparsınız ?

• 1=Bir Res Atayım Düzelir Derim...

Votes: 21 43,8%
  • 2=Teknik Servisi Arayarak " Hic Bişi Yapmadım Bozuldu " Derim...

Votes: 3 6,3%
  • 3=Suçu Bozulma Anında En Yakınımda Bulunan Kısıye Atarım...

Votes: 9 18,8%
  • 4=Ben Asabi Adamım..Kaldırır Balkondan Asagı Atarım...

Votes: 6 12,5%
  • 5=Bigisayarın Basından Kalkar Hıcbişi Olmamıs Gıbı Hayata Devam Ederim...

Votes: 9 18,8%

• Total voters
    48
bilgisayarın bozulması derken hiçbir bozulma Res atılarak düzelmez kilitlenmeler hariç. eğer işletim sisteminde bi problem varsa onarmaya çalışırım olmadı system recovery kullanır öylede olmassa format atarım donanımsal bir sorun varsa sorunlu parçayı bulur onarmayı bir denerim şayet sorun benim çözemeyeceğim bir şeyse Teknik servisine yollarım

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
PhaetoN demiş ki:
bilgisayarın bozulması derken hiçbir bozulma Res atılarak düzelmez kilitlenmeler hariç. eğer işletim sisteminde bi problem varsa onarmaya çalışırım olmadı system recovery kullanır öylede olmassa format atarım donanımsal bir sorun varsa sorunlu parçayı bulur onarmayı bir denerim şayet sorun benim çözemeyeceğim bir şeyse Teknik servisine yollarım
Sen Bu Anketi Cok Cıddıye Almıssın..Bu Gercek Anlamda Ne Yaparsın Deil Esprısel Bakıma Ne Yaparsın 8)

Sana Yaşamın Yoruculugundan Kurtulup Hayatı " Ti "ye Almayı Tavsiye Ederim :coffee:

Oturur ağlarım. :mrgreen:

Ps: Yazılımsal bir sorun yoksa kasanın içini açar, parçaları söker ve "üfürmeye" başlarım. :mrgreen:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
4=Ben Asabi Adamım..Kaldırır Balkondan Asagı Atarım...

mutlaka bozulan kısmıbiraz sarsarım hafif yumruklarım 1 gün beklerim %70 düzelir..

Yukarı Alt