1= beyler port scan yaptım 4 tane open danger yazıyodu bende zone alarm kurdum ama onu kurdum tarattım tekrar baktım gecmedı open ve danger yazıyodu gine sonra bakınca gıne aynı yazılar yazıyodu dedım olmadı ve sıldım kaldırdım pc den sonra avg 8.0 vardı onuda kaldırdım pc den ve format atsam port lar stehalt olurmu beyler?

2=benım Ekran Kartı Radeon 550 Atı Ve Bende Sole 2 tane dosya ındırdım ısımlerı sunlar
8-3_xp32_dd_ccc_wdm_enu_59746 Dıger dosyada bu 8-3_xp32_dd_59746 Ve Beyler ben Dırek format atıp bunları kurdum Biri 44 Mb Biri 14 Mb.2' sinide Sroda Teleport 10 dk da oluyo Acaba Sımdı En Guncel Drıver Dowland lınkını Bulup Bende Format atıp Yuklesem olmazmı lutfen yardım.

yardım etcek kısıden allah razı olsun ne diim.

Umudunu kaybetmemen için sunu söyleyebilirim.
Bunlarla ilgili cok iyi 2 kisi var onlar geldiginde sorunun hallolucaktır sanıyorm.

İlk Soruna Cevabım Evet Kapanır...2 Sorun ise denemekten zarar gelmez sen dene olmazsa bi bilgisayrcıya götürürsün fazla bi ücreti olacagını sanmıyorum..driver bulmanın...

kardeş anlasam belki birşeyler yaparım ama no türkish be...

biraz daha ''türkçe'' yazarsan sevinirim

Sımdı Sızden Tek istegim Benım Pc yi port Scan ıle tarattım 4 Tane open Yanı Baskaları Gırebılıyo Bılgısayarıma Onları kapatmak ıstıyorum ama nasıl kapatcamı bılmıyorum

2 ıncısı ekran kartım radeon 550 ve format atıp sızın vercenız dowland lınk lerını yukleyınce guncel olmus olcak degılmı lutfen radeon 550 ın atı drıverlarını en son guncel olanları verın kuruyum rahat rahat oynuyayım please..

Banker demiş ki:
Sımdı Sızden Tek istegim Benım Pc yi port Scan ıle tarattım 4 Tane open Yanı Baskaları Gırebılıyo Bılgısayarıma Onları kapatmak ıstıyorum ama nasıl kapatcamı bılmıyorum

2 ıncısı ekran kartım radeon 550 ve format atıp sızın vercenız dowland lınk lerını yukleyınce guncel olmus olcak degılmı lutfen radeon 550 ın atı drıverlarını en son guncel olanları verın kuruyum rahat rahat oynuyayım please..
açık olan portlar : 135, 445, 22580, 50300 numaralı portlarsa onarın açık olması gerekir. Onları kapatırsan internete bağlanamazsın. Port numaralarına bak lütfen. Eğer bunlarsa tamamdır. Değilse kapatmanın biir yolunu buluruz.

2. ati radeon 550 nin sürücüleri sitesinde bile yok, ekran kartının ismini TAM olarak doğru yazdığına eminmisin. Yani numarasına falan.

ekran kartı ekrn bagdastırıcısında radeon X550 yazıyor.
FTP 21 File Transfer Protocol (FTP) allows users to transfer files to other computers over the Internet. A poorly configured FTP server allows hackers to copy your files, install trojan applications on your computer or obtain unauthorized remote command prompt access to your computer.

SSH 22 Secure Shell (SSH) uses encryption to secure information sent over a network. While it typically improves security there are numerous problems with older versions of SSH which may allow brute force attacks.

Telnet 23 Telnet allows a remote user to access your computer and perform commands. It is suspectible to brute force attacks and clear text password sniffing. A computer is misconfigured if this port is open. Use SSH instead.
HTTP 80 World Wide Web services allow you to publish web pages to the Internet. There are hundreds of severe security vulnerabilities associated with this service. Keep your WWW server software updated.

bunlar open acık yanı port scan yaptım .

tmm cok saolasında tarattım kırmızı 11 tane seyı kurtardım yesıl oldular sonra cıkıs yaptım sımdı bakayım test ettırem hala 4 tane open yazcakmı

bıde ekran kartı radeon X550 Onun drıverlarını verırımısın format atıp yukleyem ekran kartı ati please

Banker demiş ki:
FTP SSH Telnet HTTP Portlarım hala open beyler nasıl kapatcam bunları ya
o portlar normalde açıktır kapatamazsın, kapatırsan internete giremezsin dedim ya kardeş.

ekran kartına birazdan bakarım. Radeon X550 göremedim listede.

1. kur onda katalys te var. katalyst sayesinde ekran kartının tam olarak performansını kullanabilirsin.

Yukarı Alt