Bilgisayarım nedenini bilmediğim bir sebepden resetleniyor. Önceden silkroad oynayabiliyordum. Şimdi ID pw yazma yerine gelince resetleniyor. Ayrıca msn ve windows mediea playerdan müzik dinlerken reset atıyor. Ben yeni bir ram almayı planlıyorum. Çözüm olurmu? Format mı gerekiyor. ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir resim uploat ettim. Bununla ilgisi olup olmadığını bilmiyorum :roll:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
işlemci fun'ının yeterli hızda döndüğüne emin olman lazım.işlemcı soğutmuyorsa bilgisayar reset atabilir.böyle bir ihtimalde olabilir.Benimde Çok Fazla Bir Bilqim Yok Ama Yardımcı Olmak İstedim.Yardımım dokunduysa ne mutlu bana.

Peace4Life demiş ki:
işlemci fun'ının yeterli hızda döndüğüne emin olman lazım.işlemcı soğutmuyorsa bilgisayar reset atabilir.böyle bir ihtimalde olabilir.Benimde Çok Fazla Bir Bilqim Yok Ama Yardımcı Olmak İstedim.Yardımım dokunduysa ne mutlu bana.
ısınacak vakit olmuyor ki :oops: direk küt resti çekiyor

Fan'ın kasa içinde başka bir şey ile temas halinde , dönmesini engelliyorsa ondan olabilir..

Eğer fan dünmüyorsa olabilir. Fan yerinden oynamış tam işelmci ile temas etmiyorsa olabilir. Yazlım olarak virüs yemişsindir reset attırıyor olabilir. Kullandığın 2 program çakışma yapıyor ise reset attıra bilir olasılıklar çok dediklerime dikkatlice bakarsan çözüm bulabileceğine inanıyorum :D

Bendede aynı sorun vardı fanla alakalı bilgisayarın içini aç bi güzel temizle düzelir inş.

Yukarı Alt