Bu bölüm yöneticileri ve modları bence yetersiz kalıyor. Sorduğum soruları net cevaplar alamıyorum. Bu bölüme yöneltmiş olduğum 2 sorunun cevabını halen bekliyorum ama modlardan bi ses yok. Gerekenlerin yapılmasını rica ederim.

Ayrıca bazı zamanlar forum sayfasına girerken sorunla karşılaşıyorum ve admin ile irtibata geçmem gerektiği iletisini alıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Çok çok çok özür dilerim hepinizden. Son 24 Saat. Yarın karneleri dağıtıyoruz. Bu 2 haftadır aralıksız çalışıyorm. Notları falan geçtik. herkezin sözlü notları. Karneler. Vs.. vs... O kadar meşguldüm ki bu 2 haftadır inanamassınız. Yarın son buluyor. Sonra 7/24 online. Merak etmeyin o bilgisayar sorunları ve çözümleri bölümüne sabit bir kaç başlık ayarlıycam. Classic hatalar ve çözümleri üzerine. Sadece ve sadece 1 gün bekleyin. Sonra Yıkıcam Sana alemi.Forumda paylaşımlar x10 olucak. CS alanınımı geliştiricem. Başka EXL online game serverları açıcam.

belirsizzzzz

Aileden
Titus Pullo demiş ki:
Çok çok çok özür dilerim hepinizden. Son 24 Saat. Yarın karneleri dağıtıyoruz. Bu 2 haftadır aralıksız çalışıyorm. Notları falan geçtik. herkezin sözlü notları. Karneler. Vs.. vs... O kadar meşguldüm ki bu 2 haftadır inanamassınız. Yarın son buluyor. Sonra 7/24 online. Merak etmeyin o bilgisayar sorunları ve çözümleri bölümüne sabit bir kaç başlık ayarlıycam. Classic hatalar ve çözümleri üzerine. Sadece ve sadece 1 gün bekleyin. Sonra Yıkıcam Sana alemi.Forumda paylaşımlar x10 olucak. CS alanınımı geliştiricem. Başka EXL online game serverları açıcam.
Hadi hayırlısı hiçkimseyi bırakmadın demi hacım herkes geçti ^^

Jigsaw

Aileden
Tüm kızları bırak, okul kızla dolsun. Erkekleri geçir kız lisesine çevir. Bi kaç sene sonra ben de geleyim yanına... :D

Yukarı Alt