Takımı
Besiktas
Beyler bilgisayar sertifikası almam gerek acil ihtiyaç haline geldi halk eğitimden alınabiliyormuş başka yerden alınıyormu onu bilmiyorumda ortalama ne kadar bir zaman zarfında alınır bilen varmı ?

Xperyon

Bilgiliyim
Duygusuzz demiş ki:
Beyler bilgisayar sertifikası almam gerek acil ihtiyaç haline geldi halk eğitimden alınabiliyormuş başka yerden alınıyormu onu bilmiyorumda ortalama ne kadar bir zaman zarfında alınır bilen varmı ?
Halk eğitimden alınıyor ama iş için ise pek fazla değeri olmaz özelyerlerden verebiliyorlar bildiğim kadarıyla

Takımı
Besiktas
Memurluk için uğraşıyorum daha dün öğrendim sertifa gerekiyormuş halletmem lazım bir an önce daral:

Bilgisayarın ne sertifikası ama? Böyle genel olarak sertifika veriyorlar mı ki? Benim bildiğim sertifika bir uzmanlık alanında verilir ama halk eğitim merkezini bilemeyeceğim.

Bilgisayar sertifikası bir şey yoktur. Bilgisayar bölümleri onu tam öğren yardımcı olmaya çalışalım. Örnek ; Veri tabanı,Web tasarım,Teknik,Network...

Takımı
Besiktas
Halkeğitimde söylediler 1 veya 1.5 aylık bir kurs sonrası sertifika veriyorlar tahminimce temel şeylerdir

Yukarı Alt