Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Öncelikle emeğin için teşekkür ederiz.

Gelelim eksikliklere, ilk olarak bu iş için gerekli araç gereçleri edinmelisin en azından bir yıldız tornavida termal macun ve temizleme spreyi gibi. Gözüme takılan diğer husus işlemci üzerindeki katmanlaşmış termal macun. Eğer onu daha önce sen sürmüşsen yalnış uygulama olmuş. Termal macun ısının iyi iletilmesi için kullanılsada fazla sürüldüğünde tam tersi sonuç gösterir. İşlemci ile soğutucu blok arasında oluşacak mikro boşlukları dolduracak kadar sürülmelidir. Son olarak ses biraz kısık olsada anlatımın ve verdiğin bilgiler gayet güzeldi.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Takımı
Besiktas
Bir zamanlar işlemci girişini yün bezle temizlemeye kalkmıştım

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Öncelikle emeğin için teşekkür ederiz.

Gelelim eksikliklere, ilk olarak bu iş için gerekli araç gereçleri edinmelisin en azından bir yıldız tornavida termal macun ve temizleme spreyi gibi. Gözüme takılan diğer husus işlemci üzerindeki katmanlaşmış termal macun. Eğer onu daha önce sen sürmüşsen yalnış uygulama olmuş. Termal macun ısının iyi iletilmesi için kullanılsada fazla sürüldüğünde tam tersi sonuç gösterir. İşlemci ile soğutucu blok arasında oluşacak mikro boşlukları dolduracak kadar sürülmelidir. Son olarak ses biraz kısık olsada anlatımın ve verdiğin bilgiler gayet güzeldi.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
yorumların için teşekkür ediyorim termal macunu daha hiç değişmedim bu bilgisayarı halamın oğlunda 2. el olarak almıştım daha önce noterde kullanılmış yani aldığımdan beri öyle değişicem onları vede yeterli izlenmeye başlasa para kazanmaya başlasam yani açıkcası gerekli kamera olsun işte gerekli malzemeler bunları alıcam

Çöp kolay yolu, piyasada özgür yazılım bir yeri vardır pencereleri 10 konu ile bazı temizleme yazılımı kullanmak için, UPCleaner iyi bir seçimdir, antivirüs programı olsa dahi PC temizleme aracına ihtiyaç duyarsınız.

Yukarı Alt