1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Bilgileri şifreleyip yanlış şifrelerde kendini formatlıyor


 1. Xplosive

  Xplosive Bilgiliyim

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.523
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  Bellek ürünleri üreticisi Kingston, DataTraveler Locker+ USB flash sürücüyü piyasaya sundu. DataTraveler Locker+, veri hırsızlık girişimlerine karşı 10 başarısız şifre girişinde kendini kilitleyerek otomatik formatlıyor.

  Her ölçekten şirket datalarınının kolay bir şekilde saklanmasına ve bilgilerin güvenli bir şekilde şifrelenmesine imkan tanıyan DataTraveler Locker+, aynı zamanda IT bütçelerinin küçüldüğü bir dönemde düşük fiyat olanağı ile firmaların ideal tercihi oluyor.

  Kingston Secure USB Ürün Yöneticisi Mark Akoubian "Kingston bu sürücüyü, firmalarda yaşanan veri kaybındaki büyüyen artış ve bilgi hırsızlığının getirdiği yüksek maliyetleri ortadan kaldırmak için üretti. Bu ürün, şirketlere uygun fiyat avantajı sunmasının yanında taşınabilir verilerin güvende olduğunu bilmenin sağladığı rahatlığı da sağlıyor. Ayrıca DataTraveler Locker+, içeriğin yüzde 100'ünü şifreleyerek, şirketlerdeki veri güvenliği için ihtiyaç duyulan sürücüyü kullanıcılarına ideal fiyatta sunuyor." dedi.

  Kingston DataTraveler Locker+ içindeki veriler 256 bit donanım tabanlı AES ile şifrelenmiş. Karmaşık bir şifreleme ile sunulan sürücünün içeriğine basit bir ara yüz ile ulaşılıyor. DataTraveler Locker+, veri hırsızlık girişimlerine karşı 10 başarısız şifre girişinde kendini kilitleyerek otomatik formatlıyor. Yüzde 100 şifreleme özelliğine ve 32 GB'a ulaşan kapasiteye sahip sürücü, veri paylaşımlarında çalışanların ihtiyaçlarına yönelik hem genel hem de şifrelenmiş özel alanlara sahip.

  Kingston, daha fazla hız beklentisi olan şirketler ve kamu çalışanları için geliştirilmiş, su geçirmez ve daha dayanıklı bir ürün olan DataTraveler Vault - Privacy Edition'ı da piyasaya sunmakta.​
   
 2. ImmorTaLGoD

  ImmorTaLGoD olduser

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.231
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Eğer elin kayar ve yanlış yazarsan geri dönüşü yok :P
   
 3. Xplosive

  Xplosive Bilgiliyim

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.523
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Alet tam Polat Alemdar'lık.