Cümle uzun olduğundan dolayı kısaltılmış arkadaşda mauseun imleci yazının üzerine getirince yazı gözükmüş.Eskiden beri var bu yazı.Arkadaşın ekran kartı ATI Sanırsam.

Bütün yazıların sonuna yeni sistemle ... getirdiler sonunda ... olan herşeyin üstüne mouse imlecini getirince normal yazılışı çıkıyor buda aynısı normal olarak mavi şey yazıyor mouse üstüne getirince açıklaması çıkmış işte falan filan asda :D

TillDoomsDAY demiş ki:
Aslında ben bunun Türkçesini merak etmiştim çevirme stesinde çevirdim abuk sabuk bşey çıktı :D
Tanrıça Isyutaru nun zengin Karakoram uygarlığını dondurduktan sonra ki geriye kalan kalıntı bölgesi.

şey o yazı tam sığmadığı için oraya senin mouse de o yazının üstüne gelmiş sanırım yazının tamamını göstermek için olan bi durum bro :mrgreen:

mavii demiş ki:
yav bukadar şaşacak bir durum yok. o yazı herzaman çıkan yazı siyah gozukmesinin sebebi mouse imleçini üzerine getirilmesi

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

bunuda bilmiyosanız artık ne diyeyim sp göstergesinin veya guild penceresinde member yazsınız üstüne gelince nasıl büyüyorsa bundada imlecle beraber büyümüş.

Yaklaşık 3 ay önce bıraktım, bıraktığımda öyle bir özellik yoktu , gayet iyi olmuş ama .

O yazı eskıdende vardı ama uzun kelimleri noktayla kısaltmaya basladılar mouse üstüne götürünce siyah yazı yoksa mavi çıkıor :D

Yukarı Alt