Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ironEyE demiş ki:
Bu yazıyı ilkkez mi görüyosun. 8O Bu yazılar eu eklendiğinden beri var oyunda. :mrgreen:

8O

bende ilk defa görüyorum hoş eu geldiğinden beri 100 lvl mağara çocuğuyuz biz bu varoş mekanı görmeyeli yıllar oldu :mrgreen: :twisted: :lol:

ironEyE demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Bu yazıyı ilkkez mi görüyosun. 8O Bu yazılar eu eklendiğinden beri var oyunda. :mrgreen:
Kardeşim mavi yazıyı demiyorum biliyosun demi.O mavi yazıyı zaten her bölge geçişinde görmek mümkün.Ben altındaki yazıyı ilk defa gördümde ondan ilgimi çekti :muck:
İşte bende onu diyorum zaten. :mrgreen:
Eu geldiğinden beri olması imkansız :rolleyes1:

Yok olm eminim.Ben bu yazıları hatta boyna okuyodum ingilizce gelişsin diye. :lol: Her mekanın tanıtımını okumak için mapde boyna tur atardım hatta.Can sıkıntısı işte. :P

ironEyE demiş ki:
Yok olm eminim.Ben bu yazıları hatta boyna okuyodum ingilizce gelişsin diye. :lol: Her mekanın tanıtımını okumak için mapde boyna tur atardım hatta.Can sıkıntısı işte. :P
İlginç, o kadar isy bekleyip aradım oralarda , hiç çıkmadı bu yazı :roll: Ayarı olabilir mi acaba ?

ironEyE demiş ki:
yanlışın var bende ilk defa görüyorumm :)

Vallaha ozaman sorun sizde.Ben kendimi bildim bileli bu yazıları görüyorum.Mesela downhang yazıyor hemen altta açıklaması yazıyor.Hiç mi görmediniz cidden. 8O

ironEyE demiş ki:
Vallaha ozaman sorun sizde.Ben kendimi bildim bileli bu yazıları görüyorum.Mesela downhang yazıyor hemen altta açıklaması yazıyor.Hiç mi görmediniz cidden. 8O
O ayrı onu bizde gördük, aradaki siyah yazıyı diyoruz 8O

Hatta alın 2008 yılından bir ss.Ordada bakın karakoram enterance yazıyor hemen altında mekanın açıklaması yazıyor.Siz o mesajın kenarındaki siyahlıkları mı diyorsunu yoksa?İmkansız çünkü bu yazıyı hiç görmemiş olmanız.

Crown demiş ki:
ironEyE demiş ki:
O ayrı onu bizde gördük, aradaki siyah yazıyı diyoruz 8O
bak adam çözmüş işi :D bizde onları bizde görüyoruz Melih de o siyah çerçeve içinde oyun diyoruz :)

Aynı yazılar siyah arka plan, beyaz,büyük font ve çerçeve ile yazılmış sanırım. Ondan bahsediyoruz ^^

tamam neyse 2 dakka bakmadım konu almış başını gitmiş salla geç eskiden farkılı yazıyomuş şimdi az degişmiş yada şimdide böyle yazıyo ama benim pc de 5 tane honor charı oldugundan benim pc sapıtmışda olabilir ilk defa böyle denk geldi heralde bilmiyom ben böyle ilk gördüm.Uzatmaya gerek yok :D

Yukarı Alt