arkadaşlar odinde 101 lvl wizim + guild kasam soyuldu zararım baya büyük
kimseyi suçlamak istemiyorum ama sonuçta baya araştırdım
sanırım nerden trojan + keyloger yediğimi buldum
bunda bu sitenin suçu yok tamamen kabahat bende
arkadaşlar keylogerli paylaşım yapmışlar indirmeden önce sordum
virüstotal da virüs gözüküyor diye cevap olarak temizdir demiş arkadaş
bende acele edip taratmadan indirdim güvendik :D sonuç olarak bütün virüsleri koymuş arkadaş
ve biz kurban olduk o da hacker oldu
bu işlerle uğraşan arkadaşlara sormak istiyorum
birinin cebinden 10TL alırmısın vereceği cevap ben hırsızmıyım der
ama bu olay int. üzerinden olunca ben hackerimder
sanki hacker olunca bir halt oluyorsun oda bildiğin adi bir hırsız işte
kendinizi kandırmayın arkadaşlar ben o 10TL yi kazanmak içinde emek harcıyorum oyunda da aynı
emeği ve parayı harcıyorum yani sen her şekilde hırsızsın
AIIah sana hidayet versin

linkler bunlar bu zararlı paylaşımları silermisiniz arkadaşlar
viewtopic.php?f=53&t=188483&st=0&sk=t&sd=a
viewtopic.php?f=53&t=189895

gecmis olsun. malesef böyle insanlar cok internet ortamında her yerde varlar malesef engelleyenmeleride cok zor

EliteTurk

Aileden
Geçmiş olsun kardeşim fakat hangi site olursa olsun Moderatör lerce onaylanmamış başlıkları indirip kullanmayın zararlarını çekiyorsunuz yazık oluyor,dediğin topic lere baktım sürüsüne bereket virüs çıktı aman diyim kullanmadan önce en azından bir virüs taraması yapın derim,dediğin Topicler tarafımca çöp kutusuna taşınmıştır.. :cry: :roll:

LegendMaster demiş ki:
Geçmiş olsun kardeşim fakat hangi site olursa olsun Moderatör lerce onaylanmamış başlıkları indirip kullanmayın zararlarını çekiyorsunuz yazık oluyor,dediğin topic lere baktım sürüsüne bereket virüs çıktı aman diyim kullanmadan önce en azından bir virüs taraması yapın derim.. :cry: :roll:
brom adamda zaten moderatör onayı almış öyle indirmiş :detective:

EliteTurk

Aileden
DeePSouL demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Geçmiş olsun kardeşim fakat hangi site olursa olsun Moderatör lerce onaylanmamış başlıkları indirip kullanmayın zararlarını çekiyorsunuz yazık oluyor,dediğin topic lere baktım sürüsüne bereket virüs çıktı aman diyim kullanmadan önce en azından bir virüs taraması yapın derim.. :cry: :roll:
brom adamda zaten moderatör onayı almış öyle indirmiş :detective:
Onaylandıkdan sonra linkler piyasaya süren kişi tarafından değiştirilmiş olabilir,indirmeden önce gözden geçirmeden kullanmayın sakın. :roll:

LegendMaster demiş ki:
Geçmiş olsun kardeşim fakat hangi site olursa olsun Moderatör lerce onaylanmamış başlıkları indirip kullanmayın zararlarını çekiyorsunuz yazık oluyor,dediğin topic lere baktım sürüsüne bereket virüs çıktı aman diyim kullanmadan önce en azından bir virüs taraması yapın derim,dediğin Topicler tarafımca çöp kutusuna taşınmıştır.. :cry: :roll:
saol en azından başkaları zarar görmesin

EmmaW

2. konuya ben indirip tarattığımı yazmıştım bende birşey çıkmadı ama oraya sizde taratın yazmıştım benden sonra link değiştirmiş olabilir.

muhtemelen link değiştirilmiştir çünkü modların linklere bakacağını biliyor direk virüslü dosyayı koymaz ama çok geçmiş olsun üzüldüm :(( bu tip insanlara yapılıcak şey yok onlara sadece acıyorum :((

Yukarı Alt