1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

bıktım çinlilerden bi avrupa charı tavsiye edebilirmisiniz:)

1. RHODOK

RHODOK rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt başlık aynen geçerli çinlilerden bıktım artıık ne güzel eu var kodumu oturtuyo :D aynı zamanda party olunca cleric bard gibi bufferlarla daha eğlenceli oluyo bende eu char açmaya karar verdim extraloobun tavsiyesi olmadan char olurmu hiç dedim ve bende konu açtım bana aşağıdaki siteklerime göre bir char tavisiye edin
    1.charın zevkini damağında hissedicen 8)
    2. warrior istemiyorum (o kasılana kadar ben kasılırım :D )
    3.üfflesen uçup gitmeyecek (kolay yatmayacak)
    4.yapılanması kolay 30 lwl de toplam 10 dan fazla skilli olcak (az skilli cahrı pek sevmem :cry: )
    biliyom biraz fazla oldu ama yardım ederseniz sevinirim
    BU ARADA FAZLA ZAMANIM YOQ ACİL CEVAP VERİN........

2. sanane999

sanane999 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    crossbow en iyisi bence. str nuker sanki mübarek. kasarken kolay kasarsın, pvp için de dagger skillerini de aç derim. yan skill olarak clerick e verebilirsin.

3. _unkown_

_unkown_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 57 lvl çar var Crossow+Dagger+Cleric alpste bende takas yapacaktım eğer alps serverinde 60+ çar bulursan chinise ßow takas edebiliriz..

4. mrtcnt

mrtcnt rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1)30lw de 10skil olan euro hatta çin çarı bile yok euro skil sayısı azdır genelde hep aynı skil kullanırsın

2)warrior istemiosan oraya girmiyim:)

3)arkadaşlarımız haklı xbow hızlı kasar ama çok fazla skili yok hatta 40a kadar 3skille idare ediosn ama o çarı kasabilcein çar warsa o ayrı daggerla kasması yavaş ama zevk arıosan bence skilleri gayet hoş zaten açarsan hem xbow hem dagger olmalı şayet xbowextreme ve daggerdesperate ile bu çar püf deseler uçar ama bu çar püf dese adam da uçar :headbang: :headbang:

4)caster bölümüne geldik :lol:
    warlock kasması uzun zor ve farm ister warrior kasmak istemiosan bunu da istemezsin heralde
    wizarda gelince püf desen uçmasın demişsin bu euroda biraz zor her şeyin en uç noktaları war ya aşırı damage ya aşırı defans :muck:
    :arrow: bi kaç küçük tavsiyeyle wizard sağlam olabilir :oldie:
    tabi kasma açısından str çar sağlamlığı bekleme :beer:
    farm ile clericli gidersen hem bota kolay kurulur hem de kolay yatmaz bunu yaparsan atak kaybedersin ilk levellerde önemli deil ama son sette robe a geçmeyi ben de düşünüorm :popcorn: farmla clericin saldırılarını vb açarsan str çara yakın bi atakta str çar sağlamlığında bi çar çıkar pvpde heavenflash&heavenglare ile adama bind tutana kadar saldırır sonra offering çakarsan işi biter kasma sahasında ise recovery division ve lightarmor oldukça yardımcı olacak :arrow: :arrow: bu sayede kendi levelimde gp kesebiliorum :thumbsup:
    zaten wizard skilleri oldukça etkili geri teptir dondur dull wer fear vesaire vesaire...
    kasma açısından da oldukça zevklidir en çok skilli euro çarlardandır ama her skil açılmamalı
    (ben wizard derim ama farmlı gitmek şartıyla farmlı gitmez zor olduu için etrafta güçsüz wizardlar dolaşıo 90lv adamların bile clerici 75te o yüzden çok güçlü olamıolar)

5) buff kısmındaysa bardın kasması zevkli ama çok fazla skili yok buna rağmen 80de gelen booming wave nerdeyse wizardın earthquake kadar damage verio elinde güzel bir bard warsa süper bi çar olabilir nitekim en az örneği olan çarlardan biri bu
    cleric kısmında ise herkes bunun ana skil olmayacıını bilir çok az saldırı skili war ama daha önce de dediim gibi pvp sağlamdır ve offering işi bitirir hpnin %95inin dolu olması nedeniyle adamı yere kitlediin bi zamanda uygulaman gerekir clericle partilerin aranan adamı da olabilirsin ama malesef o partilerden fazla kalmadı

canım sıkıldı çok yazdım inş uzaturken saçmalamamışımdır :santa:

5. ChrsNYC

ChrsNYC rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sana en uygun crosbow+cleric gibi gözüküyor (:

6. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlattıklarına en uygunu rogue+bard ancak hıc bır europ charda 30 lvl da tek weapon mastery ıle 10 skıllı yapılandırma yok ancak rogue da dual weapon yaparsan 9-10 skıll acık olur :wink1:

7. Rhea

Rhea rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    aynen öyle 30 a kadar 10 skill hiçbir charda yok

8. Buzzz

Buzzz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Sen En İyisi Crossbow+Dagger+Cleric Aç :wink1:

9. AIMAR53

AIMAR53 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warlock aç 10 skili görürsün :D yanlış saymadıysam pasifler haric 13 skill var 30 lvl e kadar :D