arkadaş galiba şu manada ima etti hani tg kimin başına düşerde o kesioya kesmesi en zor uniq diebiliris onn için öle bişi demiş ama inş. seni lord yarkan fln ekserkende görürüs :)

arkadaşım bide yetkili üye olacaksın milleti yanlıs bilgilendiriyorsun , senin bu zararsız dediğin yamayı yüqledim RogueK1ng adında Plutodaki Charım banlandı aynı yama hala bende yüqlü 65 Lv Dyn4m1C isimli Nukerim war plutoda silk aldıgımdan ban yemez , aynı yamayı arkadasıma attım D4rk_Pho3nix nicki oda banlandı ondada silk yoqtu hiç almamıstı istersen bakabilirsin rev6 dan sence durup dururken 1 kere bile botla girmediğimiz charlar neden banlandı , bu yamayı silk almadıgı charına kuran oyuncular go kitchen and drink cold water..!

We ayrıca charınıza daha önce silk aldıysanız bişi olmaz ama o pc den silk alınmayan chara girerseniz yazık olur..! RogueK1ng 47 Lv D4rk_Pho3nix 48 Lv bunlara yazık oldugu gibi ...

Arkadaşım ben yükleyin yada yüklemeyin demedim linki verin dediniz link i verdim.
Mesuliyet sizde yani..

dilimci demiş ki:
bunu silkroad klasörünün içine atınca nolcak acaba ??
Görüntü şu şekil olcak ayrıca invisible ve stealth olanlar görüncek..
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar lord isu falan hemen kesilmediği için kolay bulunuyor önemli olan çabuk kesileni bulabilmek bu da tecrübe ister tekrar tebrikler kardeş :wink1:

Yukarı Alt