Barzo

türkiyede olsa cingar çıkar, bakın işte gençler anlaşarak yaptığı zaman kimseye laf söylemek düşmez sin:

Sakın yanlış anlaşılmasın, muhafazakar falan olduğumdan değil, ama bu tarz yarışmalar reklam, reyting kaygısından başka bir şey olmadığı gibi "insan" denilen varlığın kendi kendine dünya üzerindeki konumuna ve "insanlığı"na hakaret etmesidir.

Ha denilsin ki, çok farklı kültürlerle yetişmiş, çok farklı kişiliğe ve çok farklı psikolojilere sahip insanları özenle seçerek bir çatı altında toplayalım, internet, televizyon ve envai çeşit teknolojik unsuru ortadan kaldırarak, sosyolojik bir bakış açısıyla, bu insanların nasıl anlaştığını, nasıl kendi kültürlerini oluşturdukları izleyelim, acayip saygı duyarım. Herhalde böylesi de hiç izlenmez...

Kitty

Saçma ya offf hiç düşünmüyosnz siz erkeksiniz tabi sizin için hava hoş dilediğiniz kızla birlikte olur istediğinizi yapabilirsiniz ama biz ilkin özel olmasını isteriz en azından ben anlatabiliyo muyum?istiyorsanız muhafazakar deyin ama evlenene kadar ya da evleneceğimize emin olmama kadar hiç bi erkekle birlikte olmayacağım.bu kadar basit.dinin gereğini yerine getirmekle de muhafazakar olunmuyo zaten bu bizim görevimiz.yok annem babam illa başını kapat derlerse bana onlar muhafazakar olur ama benim düşüncem hem etik olarak hem de dini olarak doğru.sadece videoyu merak edip açtım resmi gördüm.böyle çirkince seyler eğer size normal geliyorsa bi sorun var demektir

Kitty demiş ki:
Saçma ya offf hiç düşünmüyosnz siz erkeksiniz tabi sizin için hava hoş dilediğiniz kızla birlikte olur istediğinizi yapabilirsiniz ama biz ilkin özel olmasını isteriz en azından ben anlatabiliyo muyum?istiyorsanız muhafazakar deyin ama evlenene kadar ya da evleneceğimize emin olmama kadar hiç bi erkekle birlikte olmayacağım.bu kadar basit.dinin gereğini yerine getirmekle de muhafazakar olunmuyo zaten bu bizim görevimiz.yok annem babam illa başını kapat derlerse bana onlar muhafazakar olur ama benim düşüncem hem etik olarak hem de dini olarak doğru.sadece videoyu merak edip açtım resmi gördüm.böyle çirkince seyler eğer size normal geliyorsa bi sorun var demektir
tamam

Barzo

lol benim için olsada olur olmasada olur :roll: farketmez yani

Olağan şeyler bunlar.Yok evlilikmiş yok nikahmış filan boş iş onlar.Bir imza sonuçta.

Gta ıv episodes from liberty city oyununda gay tony i oynarken,bar yöneticiliği yapılıyor bir bar yöneticiliği yapında gözünüz gönlünüz açılsın. :buddha: :sfff:

gta daki bir oyun diyeceksiniz ama çok büyük kitlelere ulaşan bir oyun. :thumbsup:

Kitty

ghost12 demiş ki:
Olağan şeyler bunlar.Yok evlilikmiş yok nikahmış filan boş iş onlar.Bir imza sonuçta.

Gta ıv episodes from liberty city oyununda gay tony i oynarken,bar yöneticiliği yapılıyor bir bar yöneticiliği yapında gözünüz gönlünüz açılsın. :buddha: :sfff:

gta daki bir oyun diyeceksiniz ama çok büyük kitlelere ulaşan bir oyun. :thumbsup:
saçmalama.boş iş mi?neye inandığın konusunda bi fikrim yok ama bütün kutsal kitaplar söylüyor evlilik dışı ilişkinin yasak olduğunu.ama sen bunları reddedip sırf popüler diye saçma bir oyunun penceresinden bakıyorsan dünyaya sana zaten laf anlatamam yapabileceğim tek şey get a life demek olur
cya

Yukarı Alt